Kawasaki Zephyr 750 (1992)

Vlastník Marťan666
Vloženo 21.2.2010
Aktualizováno 29.1.2011

Moje beruška,přítelkyni doma říkám,že jdu vyvenčit milenku.

Je to starší kousek,ale dost dlouho cestovala po Německu a podle toho taky vypadá,zřejmě lepší cesty a dostatek financí na servis udělá své.

na budících 36000 km,veřit můžu,ale nemusím,že

\r
Je to můj druhej Zephyr první byla 55Occm krásně ovladatelná,poslušná.750 je o něco těžší takže i manipulace je o něco horší,ale pořád je to krása.

\r
Co dodat mam ji od podzimu,takže rozebraná v nádrži tolik rezu,že sem to v životě neviděl,čeká na klasickej servis,oleje všude,filtry,svíčky,zadní guma taky celkem rychle zmizela,nojo,když člověk ze začátku tím plynem kroutí jinak než by mohl,že a ještě nějaká práce se najde,je to přeci jen pomalu babička,ale nádherná.Tak sem koukal dnes co bude potřeba.Takže nový gumy mezi motor a karbece,olej do tlumičů,vyleštit svody,nový zrcátko,už se to pomalu hromadí.Jinak bych byl vděčen za jakýkoliv kontakt na díly na tento stroj díky tady jsem jeden našel pro všechny http://www.partsdepot.cz/index.php

Takže dnes koupeno: Nová zadní pneu,olej,svíčky,filtry ,jen vyměnit a jeto

postak1
postak1 napsal 11.09.10 v 11:17

Pěkná Kawinka!!

ZephyreX
ZephyreX napsal 19.03.10 v 18:40

Typický Zephyr, bůh západního větru přinášející hojnost a radost

Dodo7
Dodo7 napsal 01.03.10 v 21:13

Krásná klasika Mám pro ni slabost Ať se podaří opravy a brzy Ti zase dělá jen a jen radost

GSXJarda
GSXJarda napsal 01.03.10 v 19:37

jedna z nej motorek vůbec

Marex
Marex napsal 28.02.10 v 19:56

Taková pěkná mašinka a ty ji fotíš u "smeťáku". Nalož sem nějaký pěkný fotky, ať jí (si) neděláš ostudu chlape.