Jawa 650 Style (2006)

Vlastník Jura-Bizon
Vloženo 10.8.2006
Aktualizováno 16.10.2010

Vyrobena a vybavena na přání.Přední plexi,řidítka Lucas, sříbrná metalíza, závažíčka, zadní nosič+46 litrový kufr, centrální stojan, duralové ráfky 17" a dva 40 litrové kufry. Už jsou tam! Viz foto. Jsem zvědavý jak se to osvědčí. 126 litrů to je o dvace

Po čtyřech letech s Mášou, už vím co, kde, jak, proč, nač a zač. Díky jednoduchosti konstrukce, použití spousty dílů z jiných strojů, nejsem vůbec odkázán na servisy. Jediné co je horší je štelování ventilových vůlí, to víte je na Rotaxu složitější a bez sady podložek je člověk v troubě. Na eletriku mám nějaké to vzdělání, kola si přepléct umím(POZOR-nikdy mi žádná špica(drát) nepraskla,ani v Rumunsku), olej měním doma, filtr je jak na RSV1000, pastorek ze čtyřkolky, rozetu vypálí strojní firma, čidla z BMW650ST... No není to paráda, taková veselá skládačka

sharp
sharp napsal 26.04.19 v 21:16 10b.

Zdravím,
Moc hezká jawka, sháním také 650 Stylku, kdyby byla náhodou k prodeji, dejte mi vědět
602266205,
děkuji Sharp

Vsj_Paja
Vsj_Paja napsal 03.08.15 v 01:54 10b.

Super

berja
berja napsal 04.09.12 v 10:59

Krásny kousek taky jsem si ji pořídil davam 10b

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 20.07.11 v 07:53

Ja to vyřesil po svém,a sem za vodou jezdim a jezdim benzín neubivá zvlaště pri 90km rychlosti,mám střikacku a na jawy akce mám asi zákaz,nikam už skoro nejezdím jen tu po Beskydech,ani NESPRAVUJU neni CO.Občas vyměním olej,filtr a zase jezdím nejezděte za 3,5Litru

SLUT
SLUT napsal 04.07.09 v 22:06

No nevim, přijde mi to hrozný.Pérák je nádhernej, ale tohle je divný