Honda CBR 600F (1995)

Vlastník mkubrt
Vloženo 25.1.2010
Aktualizováno 25.1.2010

velmi dobrá společnice na cestách nedám na ni dopustit

je to sice starší dáma,ale pořád má svůj šarm a spoustu elánu do života
kromě gum,destiček a oleje jsem do ni zatím nemusel investovat.je to myslím povedený
a spolehlivý stroj,s dostatkem výkonu.myslím,že jsem zvolil dobře a ještě nějakou sezonu odjezdíme.

mandoska71
mandoska71 napsal 10.02.10 v 20:38

Zdravím,moc pěkná,taky jezdím na této babči a jsem s ní moc spokojenej .Jen jednu výtku k nim:taky mě odešel regulátor dobíjení, naštěstí asi 60 km od baráku .Jinak musím říct,že bez investic a velká spokojenost.Přeji nám ať nám ty postarší kočky ještě dlouho slouží.

Franky
Franky napsal 28.01.10 v 09:43

Vyčisti kontatky podávacího palivového čerpadla - rádi se upalují a nová pumpa stávala 10 000,-Kč bez DPH. A pak odejde regulátor dobíjení, protože nemá žebra=chladí se do rámu podsedlovky . To jsou nejporuchovější díly-Pumpu dodává Mitsubishi a regulátor pravděpodobně tadé.
Jinak výborná univerzální motorka! Měl jsem 95 a po zkušenostech koupil tehdy zánovní 98 v "nejhezčí" kombinaci šedá/černá/žlutá . Nyní má 65 t. km/20% po okruhu. Odešel pouze regulátor v 50 t. km=vyměnil jsem za regulátor Horneta(má již žebrování/chlazení) a podávací čerpadlo ve 30 t. km !
A praská podsedlový rám při zátěži (dovolená ve dvou 85/60kg se třemi kufry) - vždy v zimě jsem objevil vlásenkové trhliny. Co jezdím sám = pohoda.

spacir
spacir napsal 25.01.10 v 17:48

Parádní stroj dávám za 10

green
green napsal 25.01.10 v 17:06

Tyhle starší CeBRa jsou prostě hezčí než ty nové, to říkám furt..