Simson SR 50 (1990)

Vlastník Vítězslav_Máří
Vloženo 27.12.2009
Aktualizováno 27.12.2009

Stroj našeho mladýho,udělal si papíry na 125 ale aby nasbíral zkušenosti jezdí na 50.

Tenhle náš drobeček je v naší rodině od té doby co ho přivezl motokov do naší republiky,tedy od roku 1990.Dostala jej naše milá a hodná teta od svého manžela.je pravda že toho na něm moc nenajezdila strejda umřel po těžké nemoci roku 1994 a teta už pak sama moc nejezdila,od té doby více méně stál a stál jen byl v garáži utopený až po řidítka a začalo se na něm pracovat.Nejdříve jeden značkový servis který ho celý rozebral a vyčistil,ten se nám vrátil domů ale už to nikdy nebylo ono.Pak se na něj vrhnul jeden rádobyopravář od tety z vesnice ,vybral si pár dílů pro svůj stroj pojezdil na něm zmršil co se dalo a vrátil ho po sezoně zpět .Nyní po 8 letech kdy stál si náš mladej udělal papíry na 125,ale tím že jsem zastáncem toho aby si nejdříve osahal jak to na silnici chodí,tak jsme si simsona přivezli domů.je pravda že růžová je pro kluka hrozná barva,ale na druhou stranu je vidět a pak ještš máme holku a té bude na jaře 14 takže se blíží doba,kdy bude jezdit taky,motorky má radši než náš kluk.Dali jsme celéhé simsona dokupy sice to stálo dost peněz na takový stroj ale STK prošel bez chybičky jezdí super ,spotřeba okolo 2.5 litru a o tom to je .Pokud můžu tak tento stroj na naučení opravdu doporučuji tady opravdu soudruzi z NDR chybu neudělali,kam se na to hrabe jakýkoliv Čínan .

Vítězslav_Máří
Vítězslav_Máří napsal 10.07.14 v 22:09

On za to mladej nemohl.Simson je jako dědictví po zemřelém strejdovi,který ho tenkrát koupil s tím,že až mladej vyroste,podědí ho a tak se stalo.Jenže jej nedávno nějaký hajzl ukradl a je po dědictví.

Dekárna
Dekárna napsal 10.07.14 v 19:52

Co vám ten nebohý chlapec udělal, že musí začínat na stroji takovýchto barev.. Jinak postup schvaluji..

Martic
Martic napsal 27.12.09 v 23:18

Ať lítá jako drak . Pro kluka na naučení ideál a pro holčinu ještě lépší .

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.12.09 v 11:34

Na začátek dobrý
pohodlnej a léty prověřenej stroj a jak sám píšeš lepší jak čína

Orgovany
Orgovany napsal 27.12.09 v 10:04

Dobrá barva pro mladýho . 10 bodů !