BMW R 1100 GS (1995)

Vlastník Sema
Vloženo 25.11.2009
Aktualizováno 1.6.2021

Vloženo: 20.10.2014, Uskutečněno: 19.10.2014, Stav tachometru: 96103 km, Zhlédnuto: 2x

S půlhodinovým zpožděním jsem přijel z Jawasetkání do garáže, zaparkoval Jawu, osedlal již naloženého Hrocha a vyrazil na sraz s partou do Mníšku pod Brdy. O prsa korejské dívky jsem stihnul čas nejpozdějšího příjezdu, přivítal se s Wyskynem, Hasičem a Fugasem, navzdory zdržení dostal kávu a po jejím dopití jsme zahájili Pánskou motorkovačku.
Pod vedením Wyskyna jsme projeli Křivoklátskem do Rakovníka, po pauze jsem se zmocnil vedení já a protáhl nás krásným krajem přes Kralovice a Manětín do Stříbra. Při jednom výletu do pole za účelem focení mě nejdřív překvapila hloubka příkopu a následně hloubka bahna pod strništěm, ale naštěstí to skončilo bez ztráty kytičky.
Za Stříbrem se vrátil do čela Wyskyn a přes Nepomuk, kde jsme nakoupili zásoby, nás dovedl na místo zvané U Králíka, pro partu velmi významné a mnohokrát v hovorech a vzpomínkách zmiňované. V polovině devadesátých let se tu formovaly její základy a plánovaly se první výjezdy. Vybaveni svolením majitelky pozemku jsme rozdělali oheň, upekli buřty, povyprávěli o zážitcích z cest a kolem jedné ranní se odebrali ke spánku.

V neděli ráno se rozloučil Hasič, kterého čekala rodinná oslava. Já a Fugas jsme vstali též, něco nafotili, uvařil čaj a tak podobně, Wyskyn si raději ještě pospal. Ale loňský rekord v zaspání nepřekonal. Při odjezdu trochu zazlobilo Wyskynovo XTZ, které ne a ne naskočit. Nakonec pomohlo až rozběhnutí na pár set metrů vzdálené zpevněné cestě.
Přes Nepomuk a Rožmitál pod Třemšínem jsme zamířili na Příbram. Ještě před ní jsme poobědvali ve Staré fořtovně, a jelikož bylo krásně a nic nás nehonilo, dohodli jsme se na prodloužení cesty přes Orlík a Kamýk nad Vltavou. Rozloučili jsme se opět v Mníšku pod Brdy a odtud se rozjeli k domovům.

Pár dalších fotek na rajčeti (plus fotky z Jawasetkání).

Vyskyn (0) napsal 23.10.2014 v 12:03

Ahoj kluci,
dovolím si reagovat, motorkovačka je pro mě docela srozumitelný výraz ( český výraz) pro pohodovou jízdu na motorce s kamarády co mám rád a spousta pohodových kilometrů na motorce, buď na Jawě nebo na Yamaze. Na konec večerní pokec u ohně nebo na kufru s naším čajem, nebo kolou s rumem.
Myslím, že zrovna motorka o tom je (pravda nejen o tom), proč na motorce jezdím tak dlouho. .
Jó a hroch se vyprostil sám, pod příslušným vedením Sémy. Nezapomeňme, že je tam spousta drobných věcí podobných Jawě a kdo to chce vidět, tak je vidí.

Mann (1514) napsal 21.10.2014 v 16:59

Nevím co si mám představit pod pojmem "motorkovačka" ? Jako, že pijete vyjetý olej a zpíváte si u toho na 4 takty? Fotečky jsou super mají atmosféru, která se mi líbí Akorát bych se chtěl zeptat, jak jste vyprostili Hrocha? Traktorem z dědiny nebo svépomocí ?

• Rozloučení

Dlouhých téměř 12 let, 92000 km, spousta krásných výjezdů. Na ten poslední jsem vyjel o víkendu a v pondělí motocykl prodal.

Typ: Prodej
    Vloženo: 01.06.2021
    Uskutečněno: 29.05.2021
  • Zářijová víkendovka

Ač to vypadalo, že v září s kamarády nevyjedu, nakonec se to povedlo. Vzal jsem vyvětrat Hrocha a vyrazili jsme se podívat na naše oblíbené místo nedaleko Klatov. Jeli jsme přes Kralovice (kde jsme přečkali drobnou přepr

Vloženo: 06.09.2020
    Uskutečněno: 06.09.2020
  • 10 let

Letí to. Hrocha mám už 10 let. Moře zážitků během najetých 90 000 km. Tak jsem to oslavil malou vyjížďkou po Křivoklátsku. Najeto 188 km.

Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019