Rieju RS2 Matrix (2007)

Vlastník marecek6587
Vloženo 20.11.2009
Aktualizováno 17.6.2014

50-ka stvorená pre začínajúcich jazdcov ako som ja

První dojmy - Prvé dojmy som mal z toho najkrajšie v živote proste moja prvá motorka každý to snáď pozná ;) zabeh motora bol najťažší lebo nesmel som ju az tak točiť co pri 50ccm znamená jazdiť relatívne pomaly no potom už zo bolo len hltanie kilometrov

Takže od roku 2007 som si s nou už niečo zažil a spolu sme nabehali 17 153 km a zatial ma nikde ešte nenechala a dúfam že to tak aj zostane. Jazdím s ňou do školy cez víkendy na menšie výlety a cez prázdniny som si s nou spravil aj 500 km výlet všetko toto v pohodičke zvláda stačí ju len nechať pekne zahriať, pri tankovaní doliať do nádrže olej a jazda sa môže začať. A to tankovanie spomínam preto lebo si píta 5-6,5 l na 100 čo je pri 10l nádrži celkom malý dojazd ale musím poveda´ť že ked bola nová a bez úprav tak si vypítala 3 max3,5l ale počas tohto roku som do nej investoval nejaké tie peniažky a dal nový nikasilový válec metrakit 70ccm, dalej novú kľukovku, lepšie ložiská. stage 6 karburátor 24mm, filter stage6 a samozrejme pekný Laďáčik yasuni potom to celé naladiť čo dalo dosť vela roboty a sranda sa mohla začať okamžite to bolo ohromne cítiť aj na rozbehu aj na maxmimálke ktorá sa vyšplhala na úctihodných 125km/h skúšané na dialnici takže žiadny dole kopec :D No mal som ju od 15-tich rokov a vydržal som s nou do 18 nelutujem že som nešiel do 125-ky možno by som mal menšiu spotrebu pri 4t a pri 2t 125 by som zas mal pekný výkon ale ja som si namoju moto už zvykol a mám k nej akýsi svoj vzťah som rád keď štartujem zo semaforov a na otáčkomeri sa objavuje hodnota 12 000ot/min :) a ten zvuk no ľahoda pre uši ;) Uz predaná novému majiteľovi aj tomu slúži v poriadku niekoľko tisíc kilometrov nedá sa povedať nič iné len ze tato motorka sa neskutočne podarila

Hagrid
Hagrid napsal 22.11.09 v 15:24

Nádhera Rieju for the win!

seča
seča napsal 20.11.09 v 23:21

pěkná mocc jj RIEJU to je mašina hodně zdařených km. přeju

Kubiš01
Kubiš01 napsal 20.11.09 v 21:24