Honda CBR 125R (2004)

Aktualizováno 26.4.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 49 záznamů

crasherx napsal 07.04.11 v 00:33

JJ, byla nejvíc nádherná z těch nádherných! Škoda jen, že mi ju jedna blondýna sešrotovala... :-/ A ten laďák... eňo ňůňo!
Přesně, s Káťou brodíme všechno co de! Teď dostala takových nových věcí přes zimu, že ani nevim, jestli si to všecko zaslouží, ale zatim se odvděčuje nádhernými zážitky, takže asi jo

Dík moc

Radiomen
Radiomen napsal 22.03.11 v 16:56

Krásná motorka, modrá je a vždy bude taková spešl , pěknej laďáček Gianelli, už jsem ho slyšel a krutý,Honda je prostě Honda-super, tu vidím že už vlastníš KTM brodidčku bahnem ,krásné motohodiny v sezóně 2011 přeji

crasherx napsal 27.08.10 v 15:30

Tož co naděláme Martic Já jen doufám, že už jsem si svoje ,,štěstí" vybral, tak snad už v poho

Martic
Martic napsal 25.08.10 v 07:38

Velká škoda takový krásný Hondice . Přeju aby tě už nic podobnýho nepotkalo .

crasherx napsal 15.06.10 v 09:05

Není vůbec zač;)
Jinak zítra odpoledne jedu se sósedama směr Brno, Zlín, Karolinka, KTM ...tak snad bude dobrá (je to parádní kousek EXC-F 250, rok 2004) ...musí být dobrá, protže bych se už jinak zbláznil když mám zas konečně lov pokupě a nemám na čem jezdit

FIDO.
FIDO. napsal 07.06.10 v 12:48

dík, a dófám že za nedlouho opět v sedle 10b.

crasherx napsal 29.04.10 v 23:14

Není zač ...Díky, snad jsem si to loni odbyl na hodně dlouho dopředu Ty taky

olasz
olasz napsal 29.04.10 v 15:31

díky za komentář ...tobě přeju žádný bouračky .měj se

crasherx napsal 28.04.10 v 23:46

No to byla. Lítala jak cip!!! ...škoda, ale tak co naděláme. Jen se musíme o to víc dívat po plechovkářích, kam je zrovna nenapadne odbočit

grovestreet
grovestreet napsal 26.04.10 v 22:49

Škoda té nehody, jinak to byla nejspíš taky parádní strojovna

crasherx napsal 26.04.10 v 21:11

Díky, to je;) Teda spíš byl, už bohužel Ale něco nového už se rýsuje na obzoru, tak třeba někdy na těch cestách
Jo a díky

Rendule
Rendule napsal 26.04.10 v 20:44

Ahoj, krásnej modrásek. Jj modrá je dobrá Hoooodně šťastných km bez kolizí a snad někdy na cestách ... a za 10b.

_Veasík_ napsal 22.04.10 v 09:30

Jejda chudák cebruška ..kupovat novej stroj..hm..jakypak??:)..jojo,tak az odmaturujes,tak se domluvime a vyjedeme:)..ja po dalnici parkrat jela a nine to nic moc no :D..jojo kouknu po trasach a neco naplanuji :)

_Veasík_ napsal 21.04.10 v 19:08

Není problem se nekdy domluvit :),cestu hodne a ráda:)..a daleko to k sobe mit taky nebudem typuji neco okolo 100-130 kilacku :)

_Veasík_ napsal 21.04.10 v 11:55

Krásná motorka i majitel

Jacek_18
Jacek_18 napsal 23.12.09 v 16:51

Ahoj díky za komentík ...

crasherx napsal 17.12.09 v 21:06

Není zač Wille, ja taky dekuju za nazor a aj tobe Romecu
Ale de spis o to, ze treba aj kdyby se neco stalo: bouracka bo tak neco, tak by pak s tim byly kure*sky problemy,vidim co sou za problemy s normalni bourackou a vyrizovanim, po tom, co mi jedna blondyna v plechovce nedala prednost A co sem slysel, tak je to pak prej dost vo hubu...
A nvm, asi bych ju zvladl v origo verzi, tech 84kW bo kolik ma, kdybych ji moc nehonil prece jenom su pozitkar spis nez zavodnik, ale je tu to pokuseni ze? A navic, aspon na chvilu by ten mensi vykon neuskodil, prece jenom... 125ccm a pak 600ccm, mam se rad a chcu tu byt este chvilu

Romec
Romec napsal 16.12.09 v 15:08

Zdarec,tak si čtu co tu řešíte z bráchů a jestli si kůpíš CBR model 00 tak budeš maximálně spokojený.Jestli by si chtěl přiškrtit moto na 25kw tak se skus zeptat v Kyjově v Moto Hobby Vím,že kamoš se tam na to ptal a myslím,že to tam nějak de udělal,ale nevím to na 100% na tvém místě bych si ju sehnal otevřenů a jen v papírech 25kw.A když budeš jezdit solidně tak ju bezproblémů zvládneš.

WilliS
WilliS napsal 16.12.09 v 08:49

Zdarec chlape, díky za pochvalu CBR Taky jsem měl původně kupovat model 00, ale nakonec to dopadlo jak to dopadlo. Určitě budeš spokojen i s verzí F4, kámoš ji má a luxus , prohodili sem si to na pár km a rozdíl je akorát v tom el. vstřikování a tím pádem reakce rukojeti plynu, no a vzhledu pochopitelně, jinak tam toho moc nevymyslíš No k Tvému věku bych asi doporučil koupit CBR, aby měla v TP 25kw ... nechat to někde v servisu seškrtit, to by bylo hodně drahé, a pak nezapoměn, že by si to chtěl třeba po nějaké době zase otevřít. Raději bych se na Tvém místě snažil sehnat CBR s 25kw, ale pokud seženeš za nějaký rozumný peníz otevřenou a někde to za levno "papírově" seškrtí, tak proč ne. Tak hodně zdaru při koupi!!!

crasherx napsal 26.11.09 v 23:50

Díky Lazzariku ;) a díky Denny ...Ruskej nemá šlpaky jo? Sakra asi ňáka rarita beztak ne?
A díky aj tobe Charlie, jak za hodnocení, tak opravu. Hold i mistr tesař se občas utne, takže bez íčka

CharlesCBR
CharlesCBR napsal 26.11.09 v 22:09

parádní stroj ...jinak koukám jak píšeš F4i 99/00...musm tě opravit...F4i jetotiž stříkačka a tudíš 01+..ale jinak jeto parádní stroj..možu jen doporučit

DennySV
DennySV napsal 20.11.09 v 17:57

Děkuji,to je Ruskej tan šlapky nemá
Pěkná CeBRuška

Lazzarik
Lazzarik napsal 09.11.09 v 18:55

Moc pěkná CBR 10b

crasherx napsal 23.10.09 v 18:58

Tos krasna byla, to kazdopadne - byla muj poklad
Ale tedka budu rad, kdyz do Vanoc doresim veci s pojistovonou (jakoze love aby me konecne vyplatili ) a pak mam vyhlidlou Hodnu CBR 600 F4i (99/00 model nejspis, ty se daj sehant za brutalni cenu ) nebo pripadne kdybych nasel za nakou dobrou cenu tak tu verzi S - jakoze sport ale uvidim. Brutalni stroje jsou oboje dvoje a jakoze Honda, takze si myslim, ze se nemusim bat toho, ze to bude 10let starej stroj... Uz se tesim na zacatek dalsi sezony stejne jak loni Vlastne este vic, zas to bude hukot a jeste vetsi
Jinac tech 20me neprijde pod cenou, na to ze je predek na srajdu... dyt 04 nebourana se da koupit uz za 35tisic, takze si myslim ze optimal ..kokos jezdit na brecce:D blazen
Jinac diky vsem za hodnoceni a komenty, mate to u me borci (a damy )

MaJkY1
MaJkY1 napsal 18.10.09 v 12:49

čau fakt pěkně vyšperkovaná...jasných 10b.

letec.. napsal 14.10.09 v 19:04

a tak celkem se jet nechalo ale brecka byla to je fakt ... jo a neprodavas to cbr nejak pod cenou?? skoda ji ale tak stane se doufam ze pujdes do neceho silnejsiho 18 koukam ze uz je

Škwor
Škwor napsal 06.10.09 v 18:10

Zdarec, parádně udělanej stroj. Mám ty zrcátka stříbrny. Ne zatím sem o tom neuvažoval že bych na tom ještě něco měnil. Už bych si ju nechal tak jak je. Zatím ahoj Přeju hodně najetých kilometrů.

P.a.d.l.o
P.a.d.l.o napsal 04.10.09 v 11:15

Krásná CBR a díky za koment

crasherx napsal 04.10.09 v 11:12

Hehe Taky pěkný spidy Toš hlavně žes to ubrzdil A to ovládání jde fakt silou vůle, to je tomdle stroji krásný

spidy
spidy napsal 04.10.09 v 11:02

Díky za komentík:) zajímavá úprava do barev:) na týhle motorce je všechno podřízený maximální jednoduchosti ovládání ne u mě nebyl ještě ani jeden karambol, sice už jednou sem za autem brzdil, zadní kolo sme měl skoro metr a vzduchu a zastavil sem asi 10cm před nárazníkem, ale zastavil jsem:) deset bodíků

Scuber_MadJoe

Jj škoda ji bude
Ale tak co bys chtel... Giannelli Silencers Silná skupina

Slezi
Slezi napsal 04.10.09 v 01:03

Na fotkách pěkná no ale naživo to teď bude o něco horší že je jí škoda, ale co už jinak když jsi mi ju půjčil, tak mě po pár kilometrech začalo hučet v palici z toho laďáku to není jak ten můj origo šmejd

crasherx napsal 03.10.09 v 23:22

Dobre ty A kolik kilaku ste najeli v tech Orlickejch bo kde ste to byli? A este se zeptam, ty hlavni tahy, byva to v poho, nebo to je taky sracka vedle sracky?

letec.. napsal 03.10.09 v 18:05

no vzorek zrovna zimaky to nebyly uprostred bez vzorku (spatna smes )leda bych klopil :D tam bych vzorek jeste nejakej mel

crasherx napsal 02.10.09 v 23:30

diky moc lidi
letec: lzyovani-nema chybu ale s masinou nvm, mozna casem ...btw jakej si mel vzorek? nula, nula nic?

Sekii
Sekii napsal 01.10.09 v 23:31

Krasavice , modrá je prostě dobrá a ten laďák tak ať slouží

letec.. napsal 01.10.09 v 21:09

diky za komentik celkem vystizny to muzes skusit taky vid jet si zalyzovat ale bacha nedelej to jako ja ze sem rek dojedu na zimu gumy a pak to na jare prezuju na novy celkem se klouze hodne stastnejch km. 10b.

PAJA-CBR
PAJA-CBR napsal 01.10.09 v 20:03

Díky za komentář, hodně štestí na silnici. A samozřejmě to maš za 10.

Adry
Adry napsal 01.10.09 v 15:41

Díky za komentář tvoje moto je taky parádní kousek s pěkným ladákem a je vidět že se o ní pěkně staráš přeji ti pohodové km a dávám 10b

crasherx napsal 30.09.09 v 23:34

Toš kurnik ty plechovkáře ti závidím Mě když dojedu do Brna serou (pardon, ale je to tak) v jednom kuse
Dík za přání, ale ja už to letos asi moc neprotáhnu, sem měl minulý pondělí takovej "pěknej" incident, takže teďka musím čekat, co bude

aandyy
aandyy napsal 30.09.09 v 23:19

Ahoj,díky, taky to máš za 10b . Jezdim,co nejvíc to jde a zatím bez problému a ani plechovkáři nezloběj . Tak Tobě taky přeju hodně šťastných km a podle nejnovějších zpráv se bude možná jezdit i v říjnu , tak taky tu tvoji Hondu pořádně protááhni .
PS: Jo oni na prodejně měli jen 08, takže jsem 09 viděla jen v katalogu . Ale i tak, všechny barvy jsou svym způsobem pěkný a víc než o vzhled jde o vlastnosti, který má Honda CBR 125R velmi dobrý. Tak se měj a ještě jednou přeju hodně happy km

crasherx napsal 30.09.09 v 23:18

Díky vám oběma Jináč ten Gianelli tam už byl od předchozího majitele, i když nvm estli prvního nebo druhýho, ale čert to vem Zvuk to je brutální

Emczin
Emczin napsal 30.09.09 v 21:12

Pěkná motorka ten giannelli jsi kupoval nebo už tam byl? jinak 10b a hodně km bez nehody

Jarky
Jarky napsal 30.09.09 v 20:09

moc děkuju za komentík a přeju taky moc pěknejch km

Jarky
Jarky napsal 30.09.09 v 18:19

fakt pěkný cbr 10b

crasherx napsal 30.09.09 v 14:13

@Rodney: není zač Jinak ten fazer, to je ale trošku jiná kategorie než Virago a Dragstar ne? Ale Dragstar, tj bomba, díval jsem se na nějaký fotky a fakt mazec. Ten vzbuzuje respekt už v původní výbavě
A tak je to dovoz z Germánie, takže tam asi když fandí pán, tak fandí aji stroj A aspoň je mazlik originální
No a to počasí má být prej pěkný celej říjen, tak snad
@Deni: Šílená jak drak a barva bezkonkurenční
Díky a ty taky

Denulka14
Denulka14 napsal 30.09.09 v 10:27

Šílená to mašinka A barva no prostě dokonalost sama ne? Opravdu nádhera. Doufám, že na ní najezdíš ještě mnoho kilometrů...

RodneyXV
RodneyXV napsal 30.09.09 v 10:12

Ahoj, díky za komentář - je určitě nejhezčí a napsaný nejvíc od srdce, než kdo mi to tam kdy napsal Ale moje Virago už je na prodej, protože už mám doma Fazera 600 Ale ten se u mě moc dlouho neohřeje, protože chci Dragstara 650 a půjde k tátovi ;)
Mimochodem hezká CBR, nejvíc mě na ní pobavil ten Bayern Munchen v otáčkoměru Tak ať se nám ještě udělá to počasí ať můžeme stroje trošku protáhnout Ciao