Ducati 620 Sport (2003)

Vlastník RomanSS
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.6.2012

Když jsem se v sedmnácti rozhodoval co dál dělat, Ducařina pro mě byla jasná volba. Jasně, člověk se musí otáčet, ale stojí to za to. ))

Řada SS byla symbolem klasických sportbiků, dnes už nikdo nic takového nevyrábí, bohužel.

Vzduchem chlazený dvouventilový dvouválec nacpaný v kapotě (velmi slušivé), navíc "jen" s 65 koňskými silami? Ovšem méně koníků je zase vyváženo velmi dobrým podvozkem a brzdami. V zatáčkách je citelná a stabilní, čímž jsou prý SS proslulé. V zatáčkách je jako doma.

Při koupi jsem se rozhodoval mezi monsterem, SSkem a SVčkem (taková ekonomic verze). Monstera jsem musel vyškrtnout kvůli mému vzrůstu a zvolil jsem SS, čehož vůbec nemůžu litovat, ba naopak. Docela mě to chytlo a asi to nebude poslední Ducati.

Se servisem to také není tak horké, jak se u japonských kolegů traduje, alespoň u dvouventilů. Mám jí téměř dva roky a nemůžu si stěžovat. Navíc ta příjemná spotřeba, tu ale neřeším.

Abych jen nechválil, tak také něco vytknu: Opravdu to není na cestování, posez je velmi radikální, kdo zkusil, tak ví.

zLeos
zLeos napsal 13.01.15 v 20:45 10b.

Krásný stroj, parádní barva

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 28.01.13 v 19:19 10b.

Nádherná krasavice

SPIJKER
SPIJKER napsal 24.06.11 v 23:16

tohle je ale vetsi krasawica nez ta stara r6.. od roku 06 uz je to zase uplne jina ppisnicka.. ale tenhle starsi model se mi nejak nee.. zato SS je super desitgn.. skoda ze v tom nikdy nebyl poradnej motor.. Kazdopadne zustans visle a diky za chvcalu..!

lenulle
lenulle napsal 28.03.11 v 23:06

moc pěkná , doufám, že se někde potkáme

BadRX
BadRX napsal 20.01.11 v 10:50