Cagiva Raptor 1000 (2002)

Vlastník X-tra-X
Vloženo 27.8.2009
Aktualizováno 22.8.2012

Jedná se o Cagivu Xtra Raptor 1000, je to limitovaná edice, pouze 999 kusů vyrobených, tento je 64. v pořadí...v republice jsou pouze 4 tyto skvosty

Vždycky se mi líbil a chtěl jsem červeného V-Raptora 1000, protože jsem věděl, že Xtra Raptor je limitovaná edice, takže jak kusově, tak hlavně cenově bude pro mě nedostupný, ale najednou se cosi změnilo a když jsem uviděl inzerát s relativně dobrou cenou, tak jsem prostě neváhal a musel to koupit! Už jen ten nádhernej zvuk dvouválu, kterej je slyšet na docela velkou dálku je úžasnej. Je to docela malá motorka (na první pohled), ale má perfektní ergonomii, široká řídítka pěkně a pevně padnou do ruky a tvarování nádrže je nejen krásné, ale i účelné, pěkně se dá obepnout stehny. Když se na "Ještěra" posadíte, máte pocit, že jste Batman, nebo že sedíte na něčem hodně nadčasovém, protože kokpit je hodně povedený a krásný. Podvozek je plně nastavitelný a je příkladně stabilní (bereme v úvahu kategorii stroje), čemuž výrazně dopomáhá i nezbytný tlumič řízení. Brzdám se nedá nic vytknout, fungují skvěle, jsou dobře dávkovatelné a čitelné. Motor má tak trošku nevychovaný projev, ale to k velkému dvouválci do V prostě patří, to je na něm tak krásně, že to není hodné jak vychovaný neutrální japonský čtyřválec, ale prostě máte pocit, že krotíte nějakou bestii, která zkrotne jakmile se s ní jen trošku lépe seznámíte. Zkrátka je to stroj, který jen tak někdo nepřehlédne a nepřeslechne (to mi věřte), s tímhle strojem jsem vždy středem pozornosti. Jízda na něm je velmi příjemná, dá se jet i cestovním tempem, ale radší má trošku ostřejší jízdu s vyšší rychlostí a většími náklony.

BadRX

majklboj napsal 09.03.11 v 11:25

Taky jsem po tomhle kdysi toužil , ale ta cena, tehdy pod 200K nešla

Daksi
Daksi napsal 04.03.10 v 00:33

Nazdar... NEPRODÁVAJ HO!!! Byla by to věčná škoda.

Jarky
Jarky napsal 16.01.10 v 19:36