Honda CBR 600F (2003)

Vlastník Ales600
Vloženo 13.8.2009
Aktualizováno 13.1.2011

Boženka prodána!!!Byl to můj mazlíček.Původ-zakoupená u Hondy čr.Pravidelné prohlídky v Hondě - nikdy nebyl žádný problém.Najeto 37 000 km.Maximální spokojenost.

Super motorka jak na sportovní jízdu tak i na výlety s manželkou.
Koupil jsem ji plexi Racing MRA kouřové a výfuk Leo Vince Titan - super zvuk a asi vyšší spotřeba, to nevadí.Váha pouze 3 kila , to je dost rozdíl od originálu.Mohu doporučit ,montáž je úplně na pohodu vše pasuje na 100%.Akorát jsem si nechal vytočit kratší rozpěrku,která je u stupačky spolujezdce.Výfuk je blíže k motorce,ale bacha, aby se nedotýkal při propružení kyvky.Uvažuji o výměně brzdových hadic za pancéřové.Maximální spokojenost z jízdy.Pneu sada Dunlop D 208 také spokojenost -vzorek cca 3 mm.Občas se ozývá mezi 5-6/1000 napínák rozvodového řetězu,ale prý je to v normalu.V zatáčkách si nechá dost líbit a padá tam sama.Ve městě ovladatelnost také výborná.Jezdí se mi na ní jako na kole.Jízda ve dvou v pohodě ,nikdo si neztěžoval ,spolujezdci se sedí dobře.Řazení v pohodě,ale jednou jsem se dostal na falešnej neutrál jinak ok.Jel jsem v kuse 900 km naloženej tankvak a zavazadlo 13 hod a tělo v pohodě.Jedinej problém je každých 230 km tankování.Brzdy také spokojenost,už se těším na pancéřovky . Pérování jezdím na střed a vyhovuje to nejlépe.Několikrát jsem přitvrdil,ale po návratu do Prahy jsem rychle povoloval.Spotřeba 5,5-8 l neřeším to.Hlavně když jsem spokojenej a doma nezlobím.Moje maximálka 273 km víc ani ťuk je to mazec- chudínka ta kvičela.Taky byl v nádrži průvan.Zatím nemám co bych vytknul jak v technice tak i při jízdě. Celkem nám to spolu klape,až na píchlou zadní gumu , do které se podíval vrták trojka. Bylo to tak šikovně píchlé,že to šlo zalepit.No,ale jezdím pomaleji , přes 200 už ne.Nechci hned kupovat nové pneu.

Co se týče servisu ,jezdím na pravidelné prohlídky do Hondy v Praze a musím říct , že nemá cenu na něčem šetřit. Byl jsem vždy spokojen a můžu klidně napsat,že jezdím do Hondy MCH ve Strašnicích.Po 4 letech jsem koupil novou baterii samozřejmě yuasa.

Moto prodáno !!

kaw38
kaw38 napsal 25.11.10 v 13:40

pěkna

SensationBlaack
SensationBlaack napsal 23.11.10 v 14:20

To je proste klasika a neprodavanejsi sestka vsech dob jedno z nejlepsich co kdy Honda postavila...

Ninjista
Ninjista napsal 21.11.10 v 10:31