Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Petinu
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 29.7.2017

Je to moje první "velká" mašina...takže co o ní říct? Trhá mi to ruce, otvírá svěrač a vyvolává trvalý úsměv pod helmou.

První dojmy - To to mam ted po tech letech a prodeji doplnovat? To snad ne. :(

Mám ji měsíc...něco přes 1000 km. Předevčírem jsem ji složil při rychlosti 10 km/h do bláta. Prostě to na mazlavé hlíně nedrží ani boha. Už ji nechci. Nic se jí nestalo, já mám trošku naražený kotník a spolujezkyně (přemlouvala mě opravdu dlouho, příště nikoho nevezu! ) ) spálenou nohu od výfuku. Možná bych měl zmínit i její jméno (motorky)...je to Sestra Jenovéfa.

Když jsem ji kupoval měla Sestra Jenovéfa malé úpravy, a to plastový štít nad světlem a stojan na kufr. Jelikož si kufr předchozí majitel nechal, sundal jsem ho (ten stojan, majitel byl celkem sympaťák). Jestě jsem se úplně nedomluvil s tím blatníkem, ale to nebude dlouho trvat. Štít jsem sundal, protože se mi tam nelíbil. Po další jízdě jsem toho ale začal litovat, protože se "foukavost" při 160 km/h stala dlouhodobě nesnesitelnou.

Takže to shrnu. Jsem velice spokojen.

A máme tu pár koilometrů navíc a další novinky. Při montáži orginalniho blatníku jsem odhalil, že předpředmajitel byl šikula. Udělal si pár dolpňků sám na koleni. Musím přiznat, že bez matčiného přítele Bédi, by mi to trvalo milion sekund. Ale co už, blatník mám, už vím jak se rozdělává prdelka Sestry Jenovéfy a vše funguje. Dále jsem očistil řetěz, napjal jej, bo byl podvešený jak cip a parádně jsem se spálil o výfuk. ať žije moje šikovnost... Nalitane už mám něco pod 2000 a neustále mi to splašené stádo koz dělá radost... zítra na ni letím do práce...a s kámošem kouknem na netu po nějakém laďáku. Lovu zdar!

Je tu nova sezona. 2010. Sice zacala velice pozvolna a pozdeji, ale zda se, ze se uz konecne rozjela na plno. Takze co noveho? V prverade retezovka. Uz se fakt nedalo. Retez byl nerovnomerne vytahany a ty zvuky me znervoznily natolik, ze jsem utratil koruny a zakoupil pry velice slusnou sadu. A posleze ji nechal namontovat odbornikem. Ale pozorne jsem ten proces sledoval, takze priste uz si to zkurvim sam. Koupil jsem novy polep nadrze, takove ty "svitici" pasky na kola...kolemdokola. Bo pasivni bezpecnost je pasivni bezpecnost. No a dale mou nejvetsi bolest-diodove blinkry. Kdo si vsiml, mam papiry od roku 2007, takze jezdim chvilicku. Stale se ucim, vse me zajima. Ale kdo mel kurva tusit, ze k "UNIVERZALNIM" blinkrum bude treba neco vic nez sroubovak?? Takze jsem zakoupil prechodove druty se spravnyma koncovkama...podotykam, ze do predu a do zadu jsou jine koncovky!!! A LED prerusovac. Ale nez do toho zacnu vrtat, pojedu se podivat nekam ven. I pro pripad, ze by moje sikovne ruce na sestre Jenovefe udelali nenapravitelne skody. No a namontil jsem zpatky ten stitek,,,na dalkovou se, myslim, bude moc hodit. The Konec.

i.vca
i.vca napsal 07.01.11 v 09:38

Ahojky, přeji Ti spoustu a spoustu pohodových kilometrů v novém roce, hlavně bez nehod. pa

LUKAS010203
LUKAS010203 napsal 12.06.10 v 20:32

Za lásku k mašinám a k téhle jak vidím největší, dávám 10b.

Allesio
Allesio napsal 21.01.10 v 09:20

Konečně zas jednou nějaká vtipná registrace a navíc na SV, paráda Jinak se zeptám, jakej by měl bejt cca průvěs řetězu? V příručce není ani ň...

Petinu
Petinu napsal 25.11.09 v 10:16

Jaster: Byl tak akorat!!
lenulle: Jak ne, tak bude rypakom ryť ako cervena mys!!

lenulle
lenulle napsal 22.11.09 v 17:41