Aprilia RS 125 (2001)

Vlastník smoke
Vloženo 29.6.2009
Aktualizováno 30.6.2009

Moje aprilia rs,je to moje první motorka,je s ní hodně práce,ale 2T vám práci vrátí.

Jak říkám moje první motorka.A první zkušenost takže na naučení mi 125 2T stačí.Práce jsme s ní měl spoustu a stále mám.Když jsem jí koupil tak vzduchový filtr držel na jednom ze čtyř šroubů,celá se skoro rozpadala a za jízdy klepala,byli prasklí ovcladače a spojka tak jsem vše opravil a vše je v pořádku.Přešel jsem ihned na plnou syntetiku,Koupil nové budíky které také chyběli.Pneu které tam byli to už také měli za sebou tak jsem koupil continental contiforce a dovezl je do pneuservisu,rozhodl jsem se vyměnit komplet všechny oleje a tak jsem se i činil,samozřejmě i náhon tachometru byl špatný a šnek byl také zničený,takže jsem také měnil.Pak jsem měnil ještě brzdné detičky.A ted mě čeká kotouč.Tak celkem si myslim že jsem na ní udělal kupu práce.A abych nezapoměl tak sem ještě měnil řetězovou sadu a dal si kolečka 16:39.

UnI
UnI napsal 23.05.10 v 14:59

mluvíš mi z duše ... já to taky přivez jako ,,šrot". Měsíc práce a lítá to jak z praku, hodně šťastných kiláčku, 10b :)

trikpa
trikpa napsal 08.09.09 v 10:43

no kus prace sice jo ale to co se sype nejvic na 2T dvacach si ejste nedelal .. motor .. tak snad te to nepotka :)

Verča01
Verča01 napsal 31.08.09 v 15:25

krásná

yery
yery napsal 18.08.09 v 11:03

moc pekna aprilka

Djare
Djare napsal 30.06.09 v 22:45

Moc pěkná a jak čtu tak práce taky požehnaně tak at lítá měj se:)