Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Myšák.S
Vloženo 21.6.2009
Aktualizováno 2.12.2010

Není to moje první mašinka ale parádně mi padla. Parádní svezení,vyblbnutí a tolik zážitků s ní...proste mazel a jinak se už kouknete sami=)

Už to bude rok co s touhle kráskou lítám po silnících. Nalétáno s n mám necelých 13 tis. km. Zkušenosti sou jen samé kladné. Kdo se na ní nesvezl tak neví o co přichází=) Elita dnešních stopětadvacítek. Budu sem psát nějaké ty postřehy z vyjížděk,srazů a zažítků s mojí R stopětadvackou. Doufám že bude mnoho dalších km bez nehod.

20.5. 2010 se to vše zastavilo o skálu v 16161 km.
Moto uz je prodaná do mostu:(

Myšák.S napsal 03.04.11 v 01:34

Hasák napsal 25.03.11 v 21:29:

Výfuk prodán borečkovi z Práglu...ale na moto..asi usednu zas ale tentokrát s jinačím rozumem a plně poučen;) Ale jeste bych tomu nechal tak rok klidu

Myšák.S napsal 03.04.11 v 01:30

Nikolka.cz napsal 25.03.11 v 16:56: Ty se moc nesmej Vime proc ze

Myšák.S napsal 03.04.11 v 01:29

Johny5 : Díky moc za pochvalu..mazlil sem to jak sem mohl.me se taky neskutecně líbila..ale bouzel jak rikas 20.května 2010 sem to zahodil do skale v šebrovácích...Pripominaj mi to trosku bolavé záda a pánev .. doktori to sou fakt maseeři..dali mě do kupy a ted uz zase běhám po svých..mel sem trosku stestí v tom že v aute predemnou jel doktor a ten to videl tak zastavil a co nevidet hned naproti vyjela doktorka z rýchlé z Blanska.. No neni to mazec? Neveril sem tomu Dr. kdyz me to vypravel jk sem se s nim setkal..btw jinak si nic nepamatuju..vsecko z vypraveni...tak hlavně vopatrno..nepřál bych to nikomu toot prožít..At ti to jezdí chlape s přítulkou PS: To mavání jeste tak na rok odlozime

Hasák
Hasák napsal 25.03.11 v 21:29

Už nebudeš pokračovat v motorkách??? A ten výfuk už prodals???

Nicole.N
Nicole.N napsal 25.03.11 v 16:56