Yuki SM 125 (2008)

Vlastník Jenda-1993
Vloženo 20.6.2009
Aktualizováno 30.6.2009

Je to luxusní 4T motard na zablbnutí. Nikdy mě nezradila. Přestože pochází čínské fabriky. Musím uznat že tahle motorka bude slušně konkurovat.

Trošku sem si ji poupravil a vypadá jako pořádná sportovní mašina. Brzo se jí kouknu pod ventily . Je to moje úplně první velká motka takže moc zkušeností na rozdávání fakt nemám ale můžu říct že tohle je fakt super stroj od 16 cti let je výborná. 4T motard ktererj má nádherný zvuk a výborné jízdní vlastnosti a ještě lepší cenu KDO BY TO nebral

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 08:56

dobře ty! moc pekná 10b. a at slouží

Kurda92
Kurda92 napsal 03.09.09 v 20:20

Hoši nehádejte se... oba máte pravdu a ani o tom nevíte... ERG ventil se nachází na hlavě motoru je to ta málá přírobička na hlavě motoru... zaslepit a je to... A katalizátor se nachází přímov kocovce vejfuku, rozříznout ve sváru jak se vyfuk začíná zuřovat a vytáhnout ho... a mužeš ho do té popelnice klidně hodit

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 25.06.09 v 18:00

Jenda-1993
Jenda-1993 napsal 25.06.09 v 17:10

GeorgeSM: to já nevim jak se tomu přesně řiká fakt nejsem největší odborník. Jo a s tou popelnici tak to měla být narážka na tvou otázku kde mám ten katalyzátor promiň je to ERG Ventil

Jenda-1993
Jenda-1993 napsal 25.06.09 v 17:08

Jelen: myslim, že ty sračky to z5 do filtru nepouští ale nějak je prostě nevypustí ven jestli tomu dobře rozumim ale raši se obrať na někoho zkušenějšího. Já akorát vim, že u těhle motorek je to v tom vejfuku naprosto nahovno