Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník LálaSV
Vloženo 11.6.2009
Aktualizováno 9.2.2013

suzukI SV650s-Hen dvě kolá to má a i rejdy jsem našel:)Co napsat?Koupil jsem motku co se Mi na první pohled šíleně zalíbila.Myslím že kupovat motku po majiteli jako je Davers je snem každého.Prostě udržovaná pusina.I-když 06 vypadá téměř jako nová...

První dojmy - Co napsat když není s čím srovnávat.na naučení ok později mi přišla už slabší.Co mě na ní štvalo byly měkké přední vidle a slabší brzdy.jako plus bych uvedl motor vzhled a ten zvuk (s laďákem) :o)

Noo tak tady todle bude oříšek.Je to vlastně moje první"motorka".Nepočítajíc nějaké výlety na enduru a cross co jsem měl půjčené.takže vlastně nemám s čím srovnávat A jelikož ji mám doma jen chviličku ani jsem na tom pořádně ještě nic nenajel.Tak vlastně ty pocity nemůžu zdělit.Ale hned jak toho bude nalítáno víc v kolech tak vám sem něco připíšu.Každopádně je to moje :-* !

italšrot
italšrot napsal 07.10.12 v 11:18

Nemůžu si pomoct, ale ty novější SV jsou desingově moc povedené. Za mně 10

drippera
drippera napsal 20.02.11 v 14:52

Ládi já ti k tomu nějakou tu recenzi klidně napíšu, když si ještě netrůfáš. Jedná se o japonský "kozí dech" který moc nejede, nebrzdí a v zatáčce sa "žuje". Zvuk má obstojný, ikdyž na to nevypadá, je to vlastně taková ideální motorka pro holku. nebo se pletu?

SVSkritek
SVSkritek napsal 13.02.11 v 10:09

Je to radost když se povede koupit hezkou moto v dobrym stavu

Vamp
Vamp napsal 06.09.09 v 15:08

Cuuus ,nemam co dodat je to proste nadherna krasotinka,doufam ze letos stihnem jeste nejakou vyjizdku .

BorisVTR
BorisVTR napsal 27.08.09 v 20:01