Suzuki VS 1400 Intruder (1998)

Vlastník m.a.r.v.i.n
Vloženo 1.5.2009
Aktualizováno 1.11.2017

Je to tahoun od spodu se super krouťákem a zvukem.spolehlivá!!Jízda na téhle mašině je fakt požitek!!Je nutné mít k ní respekt.

První dojmy - Po vylepšení účinosti přední brzdy spokojenost.Při výběřu vhodných pneumatik se dá slušně položit do zatáčky.Ovladatelnost, také spokojenost.Poruchy zatím žádné.Motor,přede spolehlivě.

Motorku bych doporučil pro - Všem,kteří vědí co chtějí a co budou mít pod zadkem.

Doplňky na motorce -

Motor - držák ,pokud o něj pečujete.Úžasný zvuk-na volnoběh kotě a při zátahu bijou hromy.Mohutné hrnce s odpovídající silou.Ten motor se mi moc líbí.Jediná vážnější slabůstka jsou brzdy.Ale tomu pomohou třeba pancéřovky..Pro mě je důležité,že je to chopper,co si drží styl.Baťůžka při dlouhém sezení (cca hodina a půl jízdy ) bolí zadek.Jeho sedačka je dost úzkáDvě kožené brašny a válec bohatě stačí na týdení dovolenou ve dvou..Na mašině si dělám vše sám,není složitá,snad jen přezouvání pneumatik bych v garáži nedal.Co se týká poruch po pětiletém ježdění nic ,nic, nic. .Naprostá spolehlivost.Jezdíme i v dešti na všech površích kromě bláta.A koupeme se na wapce.Jen čištění a leštění toho chromu je "řehole",ale na druhou stranu,není to kočka!?
Byli jsme několikrát u Baltu,v Litvě,máme projeté Tatry...Denně 400-500km,to je tak rozumná dávka,máte toho tak takorátTak že,maximální spokojenost!!!

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 31.05.17 v 12:34 10b.

Moc pěknej kousek mám něco podobného a jsem také nadšenej pouze musím dovybavit ( větší boční brašny a dodělat zadek na brašny,hodinky atd.). Zatím čus a snad někdy na cestách

babula
babula napsal 07.04.15 v 20:08 10b.

Moc pěkná . Suchou stopu a kolama dolů . 10b

Retráč
Retráč napsal 07.07.14 v 17:38 10b.

paráda jasných 10b

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 08:34 10b.

super stroj

ZLOBR.
ZLOBR. napsal 12.12.10 v 11:19

Super klasika desítka tě nemine.Aje tam 10 b.