Kawasaki ZXR 750 (1989)

Vlastník Dadis
Vloženo 24.4.2009
Aktualizováno 24.4.2009

Další dvouoká mašinka .. koupil jsem jí nedávno,ale zase s vymletýma šálkama na ojnici. Prostě ZXRka na to trpí a dost.

Moje mašina je téměř dodělaná,ale když mám doma ještě jeden náhradní motor,proč toho nevyužít ? .. Tohle ZXRko je slabší verze se 74kW. Bylo s ní dělaný všechno možný,byla stříbrná,červená a teď je taková jaká je. Na motoru už se pracuje. Zase kompletní generálka. Motor jsem dostal po kouskách v krabicích. Je znát,že má opravdu 31 000km najeto. Musíte dodržovat servisní intervaly. Já měním olej ještě dřív,ochráníte se před podobnýma nepříjemnostma. Jinak mašina půjde do Streetfighteru. Rám půjde na chrom,kapoty úplně pryč,racing podsedlovka a kompletní lak. Až jí dodělám hodím sem zase nějaké fotky...teda jestli se do tý doby nezabiju ...Prostě stará,ale dobrá klasika : )))

Dadis
Dadis napsal 02.05.09 v 19:15

Jasný,klidně dej vědět ...

PATYN
PATYN napsal 28.04.09 v 22:24

tady má tuhle 89 -90 jeden capek,,a řeknuti,že to má v takovým luxus stavu,vyjede jendou za 3 tydny,a paráda...
no už to není nic novýho. jinak koukám že se zxr zabejváš,, asi ti dám vědět až se zas něco vymele