Yamaha TT 600 E (1998)

Vlastník RobbiTT
Vloženo 16.4.2009
Aktualizováno 16.4.2009

Moje první motorka. Volámaný zrcátka, všechno podrápaný a bahno snad všude.Při koupi najeto asi 25000km. Pole, lesy, louky. Pro mě akorát.

Poněvač jsem v životě seděl jen 3x na pařezovi a 8x na motoškolácký suze gs500 nemám s čím moje zlatíčko porovnat.
No, je to moje první kráska, pro začátečníka prý ne moc vhodný stroj. Fakt je, že ne moc často odpouští začátečnické chyby, ale po krátkém období vzájemného si ubližování jsme se sblížili a začala mě tolerovat.
Na silnici se s ní jezdí celkem slušně do 90km/h pak už to spíš stres. Paráda je, proplejtat se městskou džunglí. Z vyššího posedu je vidět přes x aut dopředu a tak se dá snadněji předvídat. Lehce se ovládá a motor se svými 30KW ji umí i pěkně vystřelit.
V terénu je to o něčem jiném. Zatím co na asfaltu se chová spíš jako protestant v terenu je rebel co mě svádí k různým vylomeninám.
Na tomto stoji mě baví jeho všestrannost a ochota jet kdekoliv, po čemkoliv a to zajéhokoliv počasí.
A technická stránka? Je to prostě jednoduchý, nenáročný vzducháč jednobuch. Jediný co mě mrzí je, že nemá nakopávačku. Kdybych vybíral příště, koukal bych se po kombinaci startér a kick.

Mr.Petr

Drake89 napsal 16.04.09 v 14:29

pekne si ji vykoupal

RECNICEK
RECNICEK napsal 16.04.09 v 13:53

Jsi borec takhle to vyválet moc pěkný máš za 10 bodu!

zikky
zikky napsal 16.04.09 v 08:28