Yamaha TT 600 E (1997)

Vlastník speedrock
Vloženo 21.8.2016
Aktualizováno 27.11.2016

prostě univerzál, super moto na zábavu a prudění řidičů

Suzuki DR 650: lepší nabídka

První dojmy - předtím jsem jezdil pouze silnice Horneta,Z1000 takže úplně něco jiného, nejelo to, nebrzdilo to, nemohl jsem dosáhnout na zem, prostě Láska na první pohled:-). TT mám jako druhou motorku k Zedovi,když je hnusně a chci se project nebo do práce , když se mi nechce na kole cca (15km). Jezdím s ní celoročně jen v prosinci, když byl led tak jsem vynechal :-). Gumy mám zatím od předchozího majitele nějaké cross pirreli, takže úplně nevhodné na asfalt, ale o to víc mě to baví

Motorku bych doporučil pro - pro všechny šílence co neřeší počasí a mají rádi dobrodružství

Doplňky na motorce - jen blastry a zadní kapsa na drobnosti

Moto mám cca rok a najeto kolem 3000km převážně asfalt a lehký terén, neboť na nic jiného nemám moc času. Spolehlivost? zatím bez závady, jediný problém byl s řazením, někdy jde hůř hodit 1 a 2, ale zatím nic na výměnu. Přední ráfek je svařenej, takže trošku nerovnoměrně brzdí, ale taky nic hrozného, jinak motorce dávám vše a ona se mi zatím osvědčuje. Najeto mám cca 27000, motor šlape jak hodinky.
no jízda, je to kobyla,pro mě(174cm) někdy natahuju špičky.ale jinak do měské jungle a lehkého terénu super, těžší taky asi zvládne v poho, když se dívám na různé fota. Hlavní výhodou je super ovladatelnost. Není nic lepšího, když v zimě v zácpě jsou všichni nasraní a vy si je objíždíte s úsměvem na tváři. Moto není určitě vhodné na dálnice a vyšší rychlosti, samozřejmě, kdo má rád vibrace na posílení celého těla, tak jo. Maximálku jsem měl asi 150, ale asi by to dalo více, ale nad 110 už to je celkem utrpení a brzdy by asi měly taky co dělat, ale každý ví, kam toto moto patří.

speedrock
speedrock napsal 22.08.16 v 17:15

jj, když si chce člověk zablbnout, tak to je super stroj

TF88
TF88 napsal 22.08.16 v 09:00 10b.

Hezká , také o ní přemýšlím ve 350..