Jawa 50 Dandy (2000)

Vlastník Jawaak
Vloženo 8.4.2009
Aktualizováno 8.7.2009

Jawa 50 (80) no koupil sem ji 14. dubna 2OO9.Dovezly nám ji z Tasovic u Znojma.Da se říct že uple 1. motorka :P

Dandyna par slovi je to nejepší pro začátečníka. Dobře jezdí a taky táhne. Převodovka má 5 stupňů a je převrtana na 80. Zkušenosti s moto jsou zatím dost slabé...ale to se s řidičákem a příští sezonou změní. Dandynu mám zatim žluto stříbrnou ale pujde na černo + zeleno. Kladem teto motorky je že je lehka a poměrně na vsoji kubaturu výkonna. Jediným zaporem na mé dandyne je že není seštelovaná protože tam blbe spojka s plynem ale už brzo de na G.O. Dá se říct že je to nejlepší co kolem 10 000 kč- 20 00 kč mužete sehnat. !!Doporučuji!!

JawaCHROME
JawaCHROME napsal 04.08.09 v 21:16

Pěkná dandynka .už se těšim až se někdy projedem ...doufam že ty papíry uděláme

Jawaak
Jawaak napsal 25.04.09 v 12:01

NO 13 koní by to mělo bít tak si spočítej kolik to má kilovat ale jede fajne tak si nato dej kit polyny 80 já to natom mám myslím taky. bude to mít 13 koní

seča
seča napsal 20.04.09 v 15:27

zdarec kolik to ma kw? a kolik ti tak frci mě zajímá když je to převrtane na 80.ja mam rv. 1997 a chtěl bych aby jela trochu svizneji

Jawaak
Jawaak napsal 09.04.09 v 22:29

jj držák je super taky časem přide kufr do zadu a navic když jedou 2 chlapi je blbí se ho držet za pás :D

seča
seča napsal 09.04.09 v 19:06

no je pěkná take bych potřeboval na dandy ten držák do zadu je to dost dobrá věc. hlavně at ti jezdí a hodně km bez nehod