Simson S 51 Enduro (1988)

Vlastník KotyXL125V
Vloženo 2.11.2007
Aktualizováno 6.4.2013

Tak tohle je můj milovanej stroj, jezdím na něm od 15, suprovej na naučení, na vyblbnutí, na ježdění do školy ale i na motosrazy- takovej univerzální Bike pro všechnyKdyž jsem ho koupil tak měl najeto 8125 km, po sezóně ježdění má 14600 a kilometry de

První dojmy - Oproti pinckovi super mašina, výborné odpružení, malá spotřeba, nebojíte se že vám každou chvíli něco upadne.. Dokonce světla svítí, brzdy brzdí, motorka se dá nakopnout i nakopávačkou:) prostě na naučení nejlepší stroj jakej je.

Doplňky na motorce - Kufr, maska s mřížkou, bástry, koncovka výfuku aby olej odkapával dolů a dým nešel na blinkr, 17 Z kolečko pro maximální rychlost:)

Motorku jsem prodal v roce 2007, kterou jsem vyměnil za Varadero 125. Na naučení paráda. Měl jsem tam 17 Z primár kolečko a na rovince jsem předjížděl ve vesnici i auta:D super pocit.. Z kopce se dalo vytáhnout s origo neupravenýho motoru i 85 km/h ale se smrtí v očích. Díky velmi levnému provozu a nadšení z řidičáku jsem neudělal krok pěšky, prostě cítíte najednou svobodu a vítr ve vlasech:) Budu na něj vzpomínat v tom nejlepším

vampire.5
vampire.5 napsal 06.04.13 v 11:55 10b.

Jak převeze bečku, nemá konkurenci

sooky
sooky napsal 03.11.07 v 23:15

Skvela fotka s tim sudem... A ta 4. fotka, na ni vypada Simsonek jak z fabriky... JInak si myslim, ze to pojede o neco hur, zes vykuchal vyfuk.. ten dam dela protitlak a urcuje jak to bude se smesi...

XendeR
XendeR napsal 02.11.07 v 20:24

hej .. tak teď jsem simálem poprskal LCDčko .. když jsem četl to s těmi důchodci a ještě víc s těmi holakmi .. ale jinak .. taky jsem měl simaka kdysi noo .. nejlepšího v celém širém okolí