Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Charlie_KM
Vloženo 29.3.2009
Aktualizováno 4.8.2011

S V-stromkem jsme již docela kamarádi a spokojenost je stále větší. Pohoda, ale i dostatečná živost a zátah, když je potřeba. Prostě skvělá.

Najety další kilometry a radost je stále větší. Skvělá mašinka. A hodnocení jednoho fandy do sportů je taky pozitivní ( prý tedy " umí pěkně zatáhnout" ) Teď se chystá zazimovámí a drobné doplňky. Zásuvka, kufry apod. Možná dojde i na nové touring plexi, přeci jen mi trochu fouká na přilbu. Viděl jsem skvěle udělaný ukaratel zařazené rychlosti, integrovaný přímo do budíků. Tak jestli na něj našetřím, bude tam taky. No a malinko se nám rozrostl náš motopark. Myslím, že fotky jsou naprosto výmluvné ...

Zima nezima, minulý týden bylo nádherně. Sluníčko, teplučko ( pokud se něco nad deset stupňů dá nazvat teplučko, ale v tu chvíli paráda ) a pohoda na cestách. Váhání nebylo moc dlouhé a motka šla z garáže ven. Sice jsem budil poněkud pozornost u projíždějících řidičů, ale to byla jistě jen náhoda. Vždyť motorka na cestách je běžná věc. Pravda, bylo to 27.12. a potkal jsem ještě celou jednu další, to však nemůže nikomu zkazit radost.

Krásný rok 2010 a spoutu pohodových km bez nehod.

Trošku jsem zapracoval a Stromek má nosiče a plotnu na kufry a k tomu boční K40N.
Minulý víkend jsem s ním udělal přes 500 km a naprostá pohodička. Po dálnici je to sice hodně nezáživné, tak si cucnul více než obvykle, ale pak na okreskách po vysočině se vrátil do obvyklých mezí něco nad 4 litříky.
04/2011
Tak po delší době zase pár úprav. Trošku jsem se posnažil a "stromek" dostal vyhřívané hefty a 12V zásuvku. Sice jsem si vyslechnul pár poznámek a dobrých rad ve stylu "myslíš, že ti žádný šroubek nezbude?" apod., nicméně nezbyl, hřeje to, svítí to, jede to.

08/2011: Po čase jsem udělal zase pár vylepšení. Kromě druhé zásuvky, schované pod sedlem, je to stojánek na GPS (skvělý produkt Made By Radko ). To, co je ale nejvíce vidět, je sedlo Corbin. Hezké, pohodlné a i po 300 km pohodička. ( Díky Tome )

babula
babula napsal 08.03.17 v 08:01 10b.

Moc pěkná a to sedlo vypadá suprově . 10b

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 18.02.14 v 11:31 10b.

Super barva! ať Vám to spolu lítá!

foky
foky napsal 19.01.14 v 14:00 10b.

foky
foky napsal 19.01.14 v 14:00

Koukám, že s tebou už pár let "roste" Tak přeju dál mnoho spokojených kilometrů bez nehod

marson
marson napsal 20.08.11 v 11:49

Opravdu super barvička To sedlo vypadá hooodně pohodlně! Tak hlavně spoustu spokojených kilometrů 10b