BMW R 1100 GS (1998)

Vlastník primi.tiff
Vloženo 22.3.2009
Aktualizováno 22.3.2009

Plastová nádrž, hardparts, Karooo, Wilbers - prostě stroj do terénu!

Co se mi osvědčilo jsou hardparts na převodovce i na řízení. Bez nich už bych uvalil do oprav velký prachy.
Do terénu doporučuju obout karoo, protože TKC toho moc nepoberou. Zas na druhou stranu karoo dělají strašnej kravál na silnici a v rychlostech nad 80 to chce špunty do uší.

S LeoVince a vyndaným katalyzátorem začal motor táhnout krásně od 2000 otáček, takže v terénu se dají těžký kopce doslova vybublat. Kdybych s tím jezdil jen po silnici, tak bych to neřešil. Originál aspoň nedělá takovej kravál ;o)

Nedávno jsem pořídil nový tlumiče Wilbers. Řešil jsem ještě Öhlins, ale Wilbers vyhrály cenou (28k proti cca 45k) a tím, že nepotřebujou údržbu. Rozdíl je hodně znatelný v terénu, ale dost i na silnici. Ještě jsem to nevyladil tak, aby to na D1 neskákalo jako koza, ale rozdíl je to proti originálu obrovský.

PS: Jsem kyselej z AuTecu a tak jezdím ke Žlábkovi do Carservisu.

petr_t
petr_t napsal 29.12.09 v 07:36

je vidět že víš jak na bramboru

roberto.cz
roberto.cz napsal 27.03.09 v 18:51

moooooooooc pekna motorka!! pekne vymazlena! a je videt ze jses spravnej motorkar! mnoho stastnych KM v jejim sedle a hlevne bez nehod! davam 10b.

prezi
prezi napsal 24.03.09 v 19:39

primi.tiff
primi.tiff napsal 24.03.09 v 18:17

Já jí měl jako stroj do terénu. Užil jsem si s ní spoustu srandy a kdybych nemusel řešit peníze, nechal bych si jí

jencekgs
jencekgs napsal 24.03.09 v 16:48