Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník pazduch
Vloženo 10.3.2009
Aktualizováno 24.7.2012

Koupil jsem ji 18.2.2009 a teprve 15.4. jsem se poprvé pořádně projel. No jo v zimě se komisařům moc jezdit nechce :)
Výbava: laďák Arrow včetně svodů, Kufr Shad 46l, nosiče Givi, držák na mobil nebo navigaci, tankpad na nádrži

22.4.2009
Máme spolu najeto cca 800km. Zvyká se na to fakt rychle. Ze začátku jsem měl problém s váhou, opoti CBR je to celkem rozdíl, ale teď už se mi zdá opět lehoučká. Jinak oproti 125 to celkem jede, ale jinak to takový dělo není, ale zase to není asi nic pro úplnýho začátečníka. Celkem mě překvapila spotřeba, která se i při ostřejším tempu pohybuje kolem 5.3l/100km, což je pro studentskou peněženku celkem únosný. Zatim jsem spokojen a tuhle mašinku můžu jen doporučit :)

2010:
tak letos už máme za sebou 250km a paráda ) celkem to dělá krásných 8000km v sedle SVčka za sezonu a 20tis km na CBR 125 za 2 sezony. Mám chuť na Suzuki DL 650V Strom P

24.7.2012:
Rozhodl jsem se to tady trošku oživit. Na motorce už toho moc nenajezdím. Celkem k dnešnímu dni mám na ní najeto cca 18000 km. Za 3,5 sezony nic moc :-/ V loňském roce jsme podnikli eurotrip Pardubice - Zell am see (Grossglockner) - Trenta - Poreč (7 dní) - Bugfurdo (3 dny) - Pardubice. Můžu říct, že ten výlet rozhodně stojí za to. Nepamatuju si, kolik jsme toho přesně najeli ale tuším, že něco málo přes 2000km. Na 13 dnů náklady cca 15tis. Kč.
Letos plánujeme švýcarské Alpy, docela se těším

BlackSV
BlackSV napsal 29.01.11 v 17:20

to vypadá, že ta motorka si vodí spíš tebe...slézt v zatáčce z motorky a dát koleno až na asfalt, to dokážu taky, ale nechci si odřít kalhoty

burak
burak napsal 14.12.10 v 15:13

Pěkně si jí vodíš a ty fotky jsou parádní přeju spoustu najetých kilometrů a 10b jasných

Riddick
Riddick napsal 08.12.09 v 08:21

Vidím, že sis vybral moc dobře a k něčemu ten tvůj thread byl . Fotky parádní, ale bacha na vozovky, brutalitky si nech na okruch . Jinač parádní fota, za mě jasnejch 10b

Hlavatore
Hlavatore napsal 06.11.09 v 17:18