Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník DaveMB
Vloženo 20.2.2009
Aktualizováno 4.10.2011

Trochu vylepšený superbike se schopnostmi svojí doby.

Superbike z roku 1996 se všemi svými schopnostmi i neduhy, ale v celkem slušném stavu a s několika vylepšeními na jiných sradech moc nevídaných.

Racingová úprava přední kapoty, letmo uložené kolo, kotouče Braking,titanový komplet Yoshimura TriOval, race přepáčko; od 2008: bi-xenon, ukazatel zařazeného rychlostního stupně, páčky Titax; od 2009: race double bouble plexi MRA.

Vzhledem k upravenému přepákování a zvýšenému podsedláku záleží dost na momentální fyzické kondici a odolnosti jezdce. Motor má rezervy a kdysi moderní šestipístky neoplývají nijak valným brzdným účinkem. I tak se ale dá na této již koncepčně staré motorce slušně svézt a sedřít oba slidery až na kůži.

Jinak je to čistokrevné GSX-R v té nejkrásnější modrobílé, a ten zvuk... při každém otevření plynu si v momentě připadám jako na koncertě. Z té melodie mě mrazí v zádech i po celodenním ježdění a nejkrásnější je na tom to, že ač bez hudebního sluchu a bez znalosti not, jsem tím dirigentem já a spolu se svým orchestrem uháníme krajinou vstříc novým zážitkům...

SRAD už má nového majitele, budu vzpomínat a říkat si, jaké by to bylo, kdyby měl člověk možnost, vystavit si ho na mramorové desce v obýváku. Sen... Good bye my friend, good bye!!!

Mann
Mann napsal 09.01.20 v 19:32 10b.

Lehce s křížkem po funuse a navzdor faktu, že je éra supersportů za mnou si nejsem jist jestli bych tohle dokázal pustit dál. Asi ne pěknější a zajímavější GSX-R jsem ještě neviděl

Ada21
Ada21 napsal 18.07.16 v 09:23 10b.

Tohle se Ti opravdu povedlo, krásný stroj Jasných 10, škoda, že v tom obýváku neskončil

DaveMB
DaveMB napsal 03.07.12 v 23:17

vzpomínáááám...

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 01.07.12 v 16:45

stejně si to měl nádherný

VRT-NM
VRT-NM napsal 29.12.11 v 00:39