Yamaha FZR 600 (1996)

Vlastník malicky
Vloženo 20.2.2009
Aktualizováno 4.11.2019

Standartní 100 koňová šestka (74 kw)! Robusnější než současné supersporty, ale i tak parádní svezení

Motorka koupena od FIRMA:Jaroslav Peksa - Moto-Peksa (Klato

Honda CBR 600F Sport: Za ty peníze, které jsem tehdy měl k dispozici to nebylo v nějakém pěkném stavu možné sehnat.

První dojmy - V době, kdy jsem jí kupoval, tak to ještě nebyla úplně retro motorka, takže mě zaujal vzhled, technický stav a cena (koupeno 2006).

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky hledající levný supersport pro naučení i pro pokročilé sběratele starších Japonců :D

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Remus.

Snažil se poslední roky jezdit s ní pravidelně do Brna na okruh zablbnout, ale stejně tak i každý rok na několikadenní dovolenou a i s narvaným tanvakem to bylo relativně dobré cestování Ale samozřejmě, že jsou určitě pohodlnější motorky Měl jsem ji 13 let a bavila mě, protože jsem měl pocit, že využívám veškerý výkon co mi nabízela, ale to neznamená, že mě nelákalo něco mladšího a silnějšího Tradičně jako většina starších strojů značky Yamaha žrala olej, ale nebylo to nijak strašné množství Byla to motorka na svůj věk ještě poměrně živá a celkem dobře ovladatelná, když vezmu v potaz její váhu a rozměry. Podvozek občas překvapil nemile na nekvalitní silnici. Je to motorka, která začátečníkům odpouští chyby a tak je to ideální stroj pro každého, kdo se chce vyjezdit a naučit na supersportu Brzdy dostačující, rapidně neuvadají a lze dobře dávkovat. Motor do 6000 otáček nuda, ale pak už to člověka začalo bavit víc a nad 8000 otáček to bylo super Ostatně je to klasický průběh karburátorové šestky. Prostě se za to musí tahat Co se týče údržby, tak jen běžné spotřební věci jako oleje, filtry, baterie, brzdové destičky, svíčky, řetězová sada,ložiska, gumy atd., ale žádné zásadní problémy jsem za ty roky řešit nemusel. Tak to je v kostce asi snad vše Teď už je pryč Byla fajn, takže budu vždy vzpomínat jen v dobrém U značky YAMAHA zůstávám, ale musel jsem se posunout ve výkonu a taky trošku omladit

Tuttar
Tuttar napsal 27.03.09 v 06:58

Pěknej kousek ať slouží

Kharll
Kharll napsal 11.03.09 v 12:38

Krasavice

ottons
ottons napsal 01.03.09 v 15:18

Je moc pěkná a na šesku je živá.

Ninjista
Ninjista napsal 24.02.09 v 21:22

První pořádnej Japonec na kterým jsem se kdy svezl