Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník Kremlik
Vloženo 21.12.2008
Aktualizováno 21.6.2009

suzukI SV1000S modrá metal, original stav najeto 10tis km, koupeno z Itálie

Zkušenosti zatím málo. Koupil jsem ji před zimou a najel jen 20km . Zatím je to dravec, tak uvidím později jak se bude jevit . Jezdil jsem 24.12.08 a zima byla opravdu znát. Pneu nepřenesla krouťák na studený asfalt a když jsem přidal v 80km/hod, tak proklouzla Dne 17.2.09 mě to nedalo a tak jsem to aspoň nažvékl. Chytla na brnk. Motor po ohřátí je jak šepot květin už se těším na teplo...

Na teplo jsem nečekal a dnes 2.3.09 jsem vyjel s DavemTLR na projížďku. Super zábava

Tak jsem bohužel SVčko ,,voňavku´´ po 1000km prodal Nějak mi neseděl ten sportovní posaz a vůbec jsem tu rychlost ani nevyužil. Jinak to byl super stroj a jsem rád, že jsem si to taky okusil, ale teď už vím, že silnici už ne a jen cestovní enduro Varadero nebo něco podobného. Budu na ni vzpomínat v dobrém

Tak jsem prodal i Horneta a nemám na čem jezdit. Musím hned něco vyřešit

SValovec
SValovec napsal 27.02.09 v 21:00

Ty ladáčky by to opravdu chtělo!Ale jinak to máš moc hezký, a přeju Ti mnoho krásných km, na tomto báječnim stroji!

Kremlik
Kremlik napsal 23.02.09 v 21:12

tak díky Aldo, jdeš taky do V-TWINU. Máme s Davidem dvouválcovó horečku

Cauris
Cauris napsal 22.02.09 v 21:32

Hmmm, parádní nové náčiní !! ať dobře slouží Hlavně hodně km bez padáku zamě 11b.z 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 18.02.09 v 14:57

MODRÁ JE FAKT DOBRÁ,Super stroj

DavidTLR
DavidTLR napsal 19.01.09 v 15:21

V2 poweeeer !!! nemůžu se dočkat jak budem dunět po silnicích!!! Ještě překecat Caurise do V2 a bude to bouřka na silnici !