Ducati 749 (2005)

Vlastník Pastell
Vloženo 15.12.2008
Aktualizováno 25.2.2014

Monstřík se u mě dlouho neohřál.Ted spinká v garáži tato krasavice

První dojmy - Nejhezčí Model Ducati

Motorka s duší

Za tu dobu co ji mám jsem velice spokojený a ani 500km co jsem zkusil vkuse nebylo nejhorších. Má jiný průběh výkonu než monster jede spíše nahoře,ale jezdí se mi na ni moc dobře. Ovšem není to motorka pro každého. Člověk se musí přizpůsobit jí neposlouchá pokorně jako japonský 4V.

Mezi klady tohoto živého stroje patří stabilní podvozek, pancéřové hadice, ostré brzdy Brembo, tlumič řízení a nezaměnitelný dizajn. (je toho samozřejmě více,ale to je nadlouho ).

Jsem už sice Ducatista tělem i duší, ale uvedu i nějakou tu nevýhodu. Na prvním místě je spotřeba nad 7litrů (delší cesta kombinovaně město - dálnice 6,8l ). U jiných Ducatek je spotřeba nižší dokonce i u větší sestry 999. Skoro každodenní jízda děravou a rozkopanou Ostravou mě nakonec donutila přiznat si, že podvozek je opravdu exteremně tvrdý a než dostuduju tak budu asi vykastrovany . Dlouho jsem si nalhaval,že je to mýtus slabochů,ale tohle je ten opravdový hardcore. Jako poslední bych uvedl absenci jakéhokoliv odkládacího místa je to hold superbike se světly .-)

olin.uo
olin.uo napsal 21.09.14 v 20:54 10b.

stráťa
stráťa napsal 11.09.14 v 08:26 10b.

Jedna z nejhezčích motorek vůbec. Sice bych ji domů asi nechtěl ale to mi nezabrání slintat pokaždé když ji někde vidím.

Luc_22
Luc_22 napsal 31.07.14 v 11:16

zkoušel jsi hledat přičinu "žravosti" v motoru? třeba je tam nějaký problém...
jinak samozřejmě krásný kousek

Slimáček
Slimáček napsal 12.02.13 v 22:32 8b.

Zdar.
Podle mne je to designově nejslabší sportovní Duc za 20 posledních let. Ale svezení může být pěkný. Užívej ji ve zdraví. Dávám 8bodů...ale půlku jen ze známosti. Hoď sem lepší fotky a možná bod přidám.

DoktorARO
DoktorARO napsal 08.09.12 v 20:36