Ducati 749 (2007)

Vlastník Pan_martin
Vloženo 23.4.2022
Aktualizováno 24.4.2022

Pro mě nejhezčí Ducati a možná i sportovní motorka obecně. Koupená z romantických důvodů.

První dojmy - Drtí koule a když na ní člověk nejede rychle, prostě nefunguje :D

Původně jsem si ji koupil s takovou romantickou představou, že budu mít svoji vysněnou motorku z mládí, budu na ní občas jezdit kruťácky na kafe, trochu si ji upravím a tak. A tak jsem si našel ten nejhezčí stav a dovezl z Německa. Byl jsem vždy fanda spíš menších objemů, proto volba jasná 749 a ne 999. A hledal jsem pouze verzi po faceliftu s novou zadní kyvkou, ne tou hrůzou předtím. No a tak zatím vlastně stojí 4 roky v garáži, občas s ní vyrazím na otočku do města a to je tak vše...
Po dovozu v 2018 udělán komplet servis motoru, převodovky, nainstalovaná antihopping spojka Ducabike, nové pneu, repas podvozku a další u Vangelase v Brně. A předěláno z Biposto (fuj) na Monopost (krása).
Následně ve snaze najít cestu, jak udělat motorku aspoň trochu pohodlnější jsem si následně nechal u Halbicha dodělat stavitelná řídítka a podvozek, která z toho udělala příjemnější motorku, ale prostě pořád to na to kafe není :D
Jako poslední věc předělané sedlo u Womac Interier (krásná práce). Inspirace dle Ferrari SP3 Monza a musím uznat, že to vypadá líp, než bych sám čekal!

Duc9
Duc9 napsal 17.05.22 v 10:33 10b.

Pěkný kousek

javor
javor napsal 30.04.22 v 18:52 10b.

Nádhera

Gulf
Gulf napsal 30.04.22 v 07:37 10b.

Nádhera.Taky jsem chtěl z nostalgie zpět po 20 letech 996/998. Ale po vyzkoušení jsem věděl, že už by byla jen na čumendu na zahradě.
Ale motocykl super

dasturm
dasturm napsal 30.04.22 v 01:26 10b.

tak to je nadhera

Fyro
Fyro napsal 23.04.22 v 20:11 10b.

tyhle Ducati jsou všechny krasavice
Mám podobnou zkušenost Popsal jsi to přesně