Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Tomino
Vloženo 13.11.2008
Aktualizováno 25.6.2014

Velká spokojenost. Pár drobných, estetických úprav, koncovka ixil.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly prapodivný, protože mně Hornet nechal na stým kilometru na D1, kvůli hotový baterce. Osmi hodinové čekání na odtahovku mi vhánělo slzy do očí, nenáviděl jsem v tu chvíli všechno a všechny, vrchol byl sedm a půl tisíce za odtah, toť mé první dojmy, pak už to ale bylo jen dobré :-)

Kupoval jsem ho na podzim 2008, měl najeto necelých 6 tkm. Proběhlo pár estetických úprav, přezutí na Dunlop sportmax, montáž padáků a hlavně pořízení širších řídítek, protože ty originál nejsou zrovna příjemný. Díky širším řídítkům se teď výborně skládá do zatáček a vůbec se líp vodí, ze začátku to byl nezvyk, ale rychle to přešlo. Gumy jsou v klidu, seděj pěkně, za sucha i za mokra pohoda. Pěknou muziku hraje laďák IXIL,pro Horneta dobrá volba.Chtěl jsem pořídit i štítek, ale je to naháč, tak nahej zůstane, kaplička budíků plní částečně funkci větrnýho štítku, při rychlosti 225 km/h jsem problém s větrem až tak neměl, ale musí se zalehnout. Obrovský plus je spotřeba, když se jezdí "turistika", nevezme si víc jak 5 litrů, když se za to tahá, skousne i 7 Mínus tady má spolujezdec, neboť v klidu vysedí maximálně tak 20 km, pak už se vrtí. Ale já nikoho stejně vozit nemusím, Drahá jezdí na svojí Horneta jsem nepořídil kvůli broušení sliderů, ale řekněme na každodenní použití a na vejletění i když občasné spestření (např. Hořice) taky není na škodu. Zatím jsem úplně spokojenej a po něčem ostřejším nekoukám a zatím koukat nechci, tenhle strojek mi ještě stačí.

Černobílá fotka je z Hořic, z roku 1983 a stojím vedle šoupátka Honzy Bartůňka Mimochodem, do Honzy hučim už asi deset let, aby v Hořicích zase startoval, marně

Před sezónou 2010 dostal novej lak, ne že by to bylo potřeba, ale prostě jsem chtěl, ta minulá barva už mi přišla dost okoukaná a navíc, práce profi lakýrníka téměř za hubičku, proč to nedát dohromady, když je možnost To ale nemění nic na tom, že je Sršeň na prodej. Pravda, moc se mi loučit nechce, ale slib je slib a navíc, je třeba pořídit jiný vozítko

6.6.2010 prodáno. Bude mi smutno, hodně jsme toho spolu najezdili, byla to výborná mašinka, když se někdo bude rozhodovat, jestli Horneta ano, nebo ne, radím že rozhodně ano, život s ní stojí za to!

Tůča.
Tůča. napsal 07.02.12 v 20:13

Taky fešák, Hornet je Honda, Honda je Hornet

Mastič
Mastič napsal 31.01.12 v 14:40

10 b.

Black-rider
Black-rider napsal 11.05.11 v 22:56

hornety jsou krasny nahace, snad i nejhezci a vzdy byly, jen kdyz jsem zkousel stary model, prisly mi hodne mizerny brzdy ,tak snad u tohodle roku uz je to lepsi..at ji mas nebo sedlas neco noveho ,tak at to vzdy jezdi jak ma

kRRuťák
kRRuťák napsal 24.01.11 v 13:53

Pěkná mašina a ta fotka s policajtama fakt nemá chybu ! Jinak gratulace k mimču. Ať se vám daří, dávám za 10b

smartin1
smartin1 napsal 23.01.11 v 18:33

Pěkný A malá je koukám taky po tatovi.