BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník Buřtíček
Vloženo 10.11.2008
Aktualizováno 3.4.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

ltm_cz
ltm_cz napsal 20.10.09 v 16:30

hehe Liberec to jako joooo ... ale čupr jízdy jsou v bývalým prostoru RALSKO .. ale to ty asi víš tak zdar a sílu

Jacob_M800
Jacob_M800 napsal 28.08.09 v 20:35

Pěkně udělaný laufíky. Tenhle Dakárek v týhle barevný kombinaci se mi vždycky taky moc líbil.

Adry
Adry napsal 07.08.09 v 21:03

Pěkně píšeš a máš pěknou motorku a fotky taky super dávám za 10B

kocharowski
kocharowski napsal 06.06.09 v 11:48

Zítra jedu prohlídnout dva do Prahy už jsem pro něj rozhodnutý. To co jsi napsal ty tvé důvody proč Dakara to jako by si mě vzal z huby

houska
houska napsal 02.03.09 v 21:08

Nazdarek PANE baworak... Jo to ja s Xtckem o univerzálnosti nemůžu mluvit No dobře bávo je dobrý, ale až jednou budu boháč a koupim si AFRICU tak ti nakopu prdel

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.03.09 v 08:29

Ahoj
Moc pěknej Bawec
Taky jsem po něm pokukoval ,ale dopadlo to trochu jinak Měl jsem 3 Tenerky apak jsem chtěl něco víc použitelnějšího na delší cesty! Pořídil Transalpa - je to super motka ale můj sen byla Afrika Je větší a těžší ale taky pohodlnější a v terénu když se to umí tak umí neskutečný věci Tak ti přeji hodně štastných km v sezoně 2009
Dávám 10b

Bahňáček
Bahňáček napsal 23.02.09 v 19:58

Ahoj,asi jako ThunderMan ,krásná mašina,určitě budeš spokojený! Tak mnoho šťastných km a hlavně kolama dolů!! Zdraví Romanos.Zase je vás o jednoho více!!

Thunderman
Thunderman napsal 19.02.09 v 23:16

Co říci o tak krásném stroji snad jen jediné máš to za 10b. Nádherný stroj úžasné výfuky prostě radost pohledět, takže snad jen popřát hodně šťastně, spokojeně a bez nehod uražených km v sedle mohu jen popřát

Without_R
Without_R napsal 03.01.09 v 15:36

Buřtíček: Nad BMW R 1200 GS jsem uvazoval taky, to je můj sen takovou motorku mít, ale přeci jen je podstatně drží a drží se na cenové hladině kolem 200.000Kč a to je pro mě přeci jen dost, tak jsem chtěl začít na něčem menším a po pár letech si splnit sen s R1200GS.
Africa se mi tolik nelíbí, jako F650GS, takze to bude prekérka No někde se na Dakara pojedu podívat, posedět si a to rozhodne - jinak mě žádný jiný enduro právě že nezaujalo. Snad jen z těhle středních LC4 od KTM nebo pak z těch větších již zmiňovaný velký Bávo nebo se mi i trochu líbí Capanourd
Díky moc za info

baskr
baskr napsal 29.12.08 v 02:19

Ať to jezdí bez nehod Dobrá volba.

Buřtíček napsal 26.12.08 v 10:41

TO Without R.
Hele, když se nad tím zamyslim, tak při dvou metrech ti fakt asi bude malá. Ja mám 185 a je to tak akorát, klidně bych snesl aby byla o pár cenťáků vyšší. Byl jsem zvyklej z endur na vysoky kozy (ruzumej motorky, takže první dojem, když jsem sedl na Dakara, tak jsem měl chuť dát stupačky o 5cm níž, aby mi tam nohy volnějc vysely. No pak jsem si zvykl, ale oproti endruru je to takovej páprdovatější posed. Taky jsem ihned sundal gumovy krytky stupaček, abych aspoň ten centák nahnal.Přemejšlel jsem to ještě do budoucna řešit nějakým nastavením vyšších řidítek.
Takže sumárum pro dvoumetrovýho člověka je to podle mě bohužel malý -zase jsi větší, tak zvládneš i nějakej ten větší kus motorky-Biga, Africu, případně 1200GS

hiffson
hiffson napsal 18.12.08 v 13:33

Moc pěknej strojek a ty Remusy jsou taky moc slušivý. Mám ještě v živý paměti jak sem si ho zkoušel(hodně obouchaný a za těžké peníze )a nekoupil. Našel jsem jinou cestu. Docela sterilní motor ale zase boduje spotřebou a hbitostí.

Without_R
Without_R napsal 17.12.08 v 18:46

Zdravím,
velice krásná motorka a láká mě na ní především to co píšeš - univerzálnost a vynikající vlastnosti jak v terénu tak i na asfaltu. Jen bych se chtěl optat, jestli pří mé výšce 200cm na tom nebudu jak vosa na bombónu? Jestli prostě pro mě nebude moc malá, toho se celkem obávám - díky moc za odpověď.

Buřtíček napsal 08.12.08 v 11:11

To Kuba:
Ceny náhradních dílů jsem zatím nemusel řešit. Je ale pravda, že když jsem sháněl novej chladič (nakonec jsem to vyřešil zavařením od jednoho šikovnýho pána-kdy někdo chtěl kontakt, rád doporučím), tak jsem zjistil přes nějakej bmw web, že novej chladič by byl cca za 8t, přičemž když googlíš chladič na moto, tak ti vyjedou chladiče na všechny možný motorky (kromě bavoráků) do 5tis, takže dražší to je. Na druhou stranu jsem si konkrétně tuhle motorku vybral taky kvůli tomu, že je vyhlášená spolehlivostí, takže doufám, že ty bavorácký přirážky zase moc nepocejtim..Samozřejmě to bude něco jinýho, když ji lehneš

kuba_90
kuba_90 napsal 28.11.08 v 18:35

Vazne pekna masina,taky o ni dost premejslim,a je to vazne dobry napsat par informaci o tomhle drakovi Jen bych se chtel zeptat jak je to s cenama nahradnich dilu nebo servisu, prece jen je to BMW . Dekuju za odpoved, hodne KM bez nehod, mej se

Buřtíček napsal 18.11.08 v 00:39

Díky za pochvalu..Ta univerzálnost o který mluvim je věc, která se musí zkusit..Je to neuvěřitelná svoboda

czech_pilot
czech_pilot napsal 15.11.08 v 12:55

fakt pěkná mašina ...univerzálnost (terén vs. silnice) těchle mašin je fakt boží.jedeš někam na dovču, chceš po cestě zakempovat tak s ní v klidu skočíš do lesa To ta moje by takovýhle věci nerozdejchala :

Thomasson
Thomasson napsal 13.11.08 v 21:47

Pěknej Dakárek
Tak hlavně ať slouží a hodně km bez nehod!!