Kawasaki ZZR 1400 (2008)

Vlastník Kawasakiman
Vloženo 12.10.2008
Aktualizováno 20.1.2013

Můj dárek sobě k 10. letému výročí s Kawasaki

Ze ZZR 1400 čiší síla a sebejistota, kterou najdete jen u nejsilnějších motocyklů světa.

První dojmy - Luxusní stroj

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené jezdce

Je to stvořené jen pro ty co chtějí opravdu velkou motorku, z které čiší značná míra luxusu, pohodlí a nezaměnitelných emocí. Neznám v tomto směru nic lepšího než Kawasaki ZZR1400
K této motorce jsem dospěl po dlouhé době sběru zkušeností a najetých kilometrů.

Začínal jsem ve svých 16 letech nelegálně bez papírů na 350 Jawě (samozřejmě předtím od 13. roků Jawa 21)
V roce 99. v mých 17 letech jsem si pořídil za peníze z brigád a častečně na dluh svého prvního japonce GPZ 500S. Neskutečná motorka na tu dobu.
V roce 2000 přišla na řadu ZZR 600 - krásná, silná pohodlná a s ní první větší cesta do zahraničí - Grossglokner.
V roce 2002 jsem koupil ZX9R 99. rok. Tak to byla v té době neuvěřitelná raketa. Taky jsem za ni dal tehdy skoro 200 000 Kč.
Logicky následovala ZX9R r.v. 2001. Tu jsem pořídil zánovní - měla najeto při koupi jen 3500km .Ná te jsme absolovovali spoustu cest po Evropě, je to velmi solidní motocykl který mohu doporučit.
Na těchto motrokách mám najeto 100 000km a nyní otvírám druhou dekádu s tímto nově pořízeným ZZR.
Asi 99% mých najetých kilometrů se mnou vždy jede moje přítelkyně, nyní žena Marcela.

Motorky , hlavně Kawasaki jsou pro mě všechno.

majkys
majkys napsal 04.10.12 v 22:09

Luxusní supermašinka, sedí Ti, přeju pohodové zážitky a bezpečné návraty domů z cest , jinak za 10. AhojMajk

MalTom
MalTom napsal 19.02.12 v 00:03

Náádhernej bajk

C.B.R
C.B.R napsal 28.11.11 v 17:32

pekna moc

cebeer
cebeer napsal 17.11.11 v 12:38

Krásná a silná, když jsem za tebou občas jel, z výfuků se dral neskutečně krásný zvuk,ten obsah na mě prostě dýchal a já si užíval nejen jízdu, ale i poslech úžasných varhanních píšťal . Hodně šťastných km.

chorvat
chorvat napsal 30.07.11 v 22:42