Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník Čento
Vloženo 26.9.2008
Aktualizováno 13.10.2009

FZS 1000 co dodat. Mám na ní pár doplňků: stavitelné plexi MRA, vyhřívaný hefty, padáky yamaha, klín yamaha, kufr givi s opěrkou a brzdovým světlem, tlumič řízení LSL, laďák Akrapovič, boční kufry, podblatníček a alarm. Další doplňky časem.

Super motorka těch 50 koníků navíc oproti FZS 600 je fakt znát. Na druho stranu je o něco těžsí takže si ještě trochu zvykám na ovládání v nízkejch rychlostech. Letos jsem s ní byl v Istanbulu a na pohodlí při delších cestách si nemůžu stěžovat. Vzali jsme to přes Rumunské Karpaty tam jsem se vyřádil,co zatáčka to na stupačku.

Poz. Karpaty se mi líbily mnohem víc než Alpy sice ne všude byly ideální silnice, ale jinak paráda.

GASS
GASS napsal 28.01.13 v 22:22 10b.

Opravdu jí to moc sluší, nádherná!

nema1563
nema1563 napsal 27.12.09 v 13:46

není co dodat prostě jsme zvolili krásné motorky a doufám,že v jejich sedlech strávíme mnoho km bez poruchy a nehody...mé uznání máš ji fakt vymazlenou...

babčafazer
babčafazer napsal 18.12.09 v 19:13

Moc hezky udělané moto skvělé cestování ,vše za 10b

Buteo
Buteo napsal 12.01.09 v 16:45

Moc pěknej kousek, proti šestikilu je to sakra rozdíl. Měl jsem možnost vyzkoušet FZ6, ale to se muselo pořád točit a točit, aby to trochu jelo. Máme to kousek, tak se třeba někdy v létě potkáme. Měj se M.