BMW R 1200 GS (2007)

Vlastník deadcat
Vloženo 24.9.2008
Aktualizováno 25.9.2008

Koupila jsem ji novou v kvetnu 2007 se 3 brasnami, zluta/stribrna

2007 BMW 1200GS, zluta a stribrna. Koupila jsem to nove v kvetnu '07. Musim rict, ze jsem velice spokojena. Jak jeden dalsi vlastnik na foru rekl, je to nuda pro teenagery, ale totalni pohoda pro me.
Udelala jsem si z te motorky hotovy obyvak. 3 hlinikove brasny, posunula jsem riditka nahoru a dozadu, koupila jsem Corbin vyhrivane sedlo s operkou, padaky motoru, kryty stran motoru, drzak na piti, kridla z Adventure (jeste jsem si je nedala na motorku), Crampbuster, tank bag (ktery vubec nepouzivam), Rally Pro II suit.
Neco malo pres 30000 km, tika dobre. Pouzivam synteticky olej, porad jeste litam na originalni predni pneu a zadni je druha (mela jsem hrebik v pneu tyden nebo dva po nakupu - pneu opravena, ale okolo 13000 km to konecne zdechlo).
Vzala jsem ji na hodne rozdilnych vyletu, vetsinou po normalnich cestach, obcas po pisku/kamenech/plytkem blate a bez problemu. Zakletu to na drevo.
Strasne pohodlna, klidna, neprekvapujici motorka, ktera se dobre ovlada. Nedoporucovala bych ji jako prvni motorku ciste kvuli vysce a jak je tezka nahore.

zungar
zungar napsal 22.11.16 v 01:14

Ladíte spolu pěkná motorka s pěknou motorkářkou

shark46
shark46 napsal 06.01.10 v 20:34

AdamVS
AdamVS napsal 12.11.09 v 23:18

máš ji moc pěknou super úpravy a super mašina. Zase vím, kam směřovat Ať ti dobře slouží

mardock
mardock napsal 22.09.09 v 11:46

teda já tvůj profil musím ukázat mojí babě.S mojí motorkou zápasí jak o život.Sice 12 tky moc nemusím, ale tvoje je fajne.

Petrmoto
Petrmoto napsal 14.09.09 v 00:05

Se tak dlouho touláš po Státech až zapomeneš na rodnou hroudu.