Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník b.a.r.a.s
Vloženo 15.9.2008
Aktualizováno 9.8.2013

r.v. 2003, najeto 7tis. km,lehce si ustlala na levým boku- ale plasty jsou původní a nepoškozený, přívěra je kompletní,mám nový CDIčko-počítačově řízený, pro závodní motorky. 2008- nová řetězovka, baterie, výměna brzdovky

První dojmy - Díky mé malé zkušenosti na jedné stopě jsem byla zpočátku pořádně vystrašená a u všech rozjezdů na červené propotila litry potu, ale postupem času, jak už to tak bývá, jsem se ji naučila docela dobře ovládat. Bohužel přišel pád v nízké rychlosti a to mě vyřadilo na pár měsíců z mého rytmu a musela jsem se potýkat s tím, abych Aprilce zase začala plně důvěřovat. Teď v roce 2013 konečně cítím zlepšení a doufám, že mě RSo posune dál k přesedlání na silnější kubaturu.

"testuju" hlavně kolem Brna a okolí-kolem přehrady, Tišnov, Černá hora, Žernovník, Nové město na Moravě.
Celá moje „Akce Aprilia“ by se neobešla bez drahocenných rad , pomoci a ostré testovací jízdy Ondry Hojky „Hojkmana“ v sedle ( teď už mé ) Aprilie , za což mu patřičně děkuju a samozřejmě se těším na společné vyjížďky ( s vámi se všemi) ...

yago
yago napsal 19.09.08 v 12:03

at zije 2T...krasna

PATYN
PATYN napsal 17.09.08 v 10:10

Hezký RS ..
hafo km bez vymetání příkopů

Ladyk
Ladyk napsal 16.09.08 v 19:05

Jobsko racing team!

DavidGP
DavidGP napsal 16.09.08 v 14:20

Pěkná, barevná kombinace jak velká RSV, hodně šťastnejch kiláků

trifonov
trifonov napsal 16.09.08 v 09:59