Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Honzes
Vloženo 5.8.2008
Aktualizováno 24.3.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

libi1
libi1 napsal 11.10.11 v 20:48

Supr stroj! Mám dvojče a můžu potvrdit tvoje slova
Mnoho kiláků a slunce v zádech!10 b.

Petr.VF
Petr.VF napsal 25.03.11 v 06:11

Hodně mašině sluší jednosedadlová úprava s decentním nosičem.
Mě by se něco takového taky líbilo, ale přítelkyně chce jezdit se mnou, takže mám smůlu
10b

Heršpitz
Heršpitz napsal 30.04.10 v 15:35

Fakt luxusně vymazlenej kousek. Moc pěkný, jasná desítka. S touhle mášou se můžeš kochat jak za jízdy, tak vedle ní na parkovišti. EDobrá volba, tak ať dělá jen radost

bambuss
bambuss napsal 09.09.09 v 20:25

Nice! Přesně stejnej pocit jsem taky zažil. Otec si tohohle Maraudera pořídil loni a když jsem na to sednul, zvyklej z třiapůly, byla to celkem brutalita

STYX1
STYX1 napsal 02.07.09 v 22:16

MOC PEKNEJ MARAUDER DVE DESITKY

BaluJarda
BaluJarda napsal 04.01.09 v 21:46

Pěkně udělaný Marauder ,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Honzes napsal 14.12.08 v 15:51

Jo vede tam ta krásně klikatá silnice kolem Pilské nádrže

AdamVS
AdamVS napsal 19.11.08 v 10:09

To je Polnička u ZR? Tam jezdím často. Přestavěné to máš krásně a přitom stále decentně

Honzes napsal 02.09.08 v 22:06

Řidítka jsou od Highway-hawk za 2500 Kč šířka 92 cm určená přímo na Maraudra takže všechny ovládací prvky na ně přesně pasujou.Výměna je vcelku jednoduchá protože všechna lanka a kabely mají dostatečnou rezervu i pro širší řidítka.Já jsem nejdříve rozpojil sdružené konektory pro kabely umístěné pod nádrží a poté spojkové lanko od motoru. Brzdová hadička se odpojí od nádržky brzdové kapaliny a plynová lanka od heftu po rozdělání sdruženého ovladače. No a pak se povolí dvě matky co drží ty uzoučký origo řidítka a jsou venku.
Dráty od směrovek se vedou řidítky. Pod ovladačem blinkrů jsem vrtal do řidítek dírku průměr 4 mm pro protažení kabelů takže dráty nejsou vidět .Je dobrý použít delší dráty pospojovat je venku svěrkama a pak zastrčit do řidítek.

proky.ji
proky.ji napsal 29.08.08 v 12:59

Vždyť už takhle je bezvadná. Gratuluji. Mam jí taky a zajímala by mě cena a složitost rozšíření řídítek. Dávám 10.

verdo
verdo napsal 29.08.08 v 07:42

Dobrá volba, dávám 10 .O těch směrovkách taky uvažuji, konečně je vidím namontované na Maraudrovi a vypadá to super. Kudy si vyvedl dráty?

Tik
Tik napsal 16.08.08 v 16:05

Gratuluji ke koupi!!! Rozhodně dobrá volba! Třeba se někdy potkáme na silnici...

Honzes napsal 12.08.08 v 21:18

Dík za chválu Marauder je klasika a neokouká se ani za 20 let, což se o některých strojích říci nedá.

Boža
Boža napsal 11.08.08 v 20:45

Marauder je velmi pěkná motorka a ty úpravy patří k mazlení lol souhlasím s rychlostí, jsem na tom podobně ale těch 90 - 100 km bohatě stačí tak máš 10 bodů