Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Honzes
Vloženo 5.8.2008
Aktualizováno 24.3.2011

Široká řidítka,blinkry v řidítkách,kryt chladiče,přepákování,pancéřová hadice,rolka,nosič

Před čtyřmi lety jsem si se souhlasem milované manželky splnil sen a pořídil Suzuki Marauder VZ 800, měl najeto 25000 km. Po Jawě 350/632 Californian a veteránu Skůtr Manet 125 bylo osedlat 37 kW při 6500 ot/min zážitek na který asi nezapomenu.

Dosud se mnou ustála 9000 km bez velkých technických problémů.

Optimální cestovní rychlost pro tento stroj se jeví 100-110 km /h ,předepsaná maximálka 160 km/h je sice dosažitelná, ale velmi nepohodlná.

Motorka má slabší brzdy a tendenci se někdy zavlnit v zatáčce asi vinou méně tuhého rámu.

Marauder je pěkná motorka už z výrobního pásu, ale tento styl žádá úpravy. Každý rok přidám nějakou maličkost. Letos snad značku nabok možná lak, ale plány vždy předběhnou obsah peněženky.

libi1
libi1 napsal 11.10.11 v 20:48

Supr stroj! Mám dvojče a můžu potvrdit tvoje slova
Mnoho kiláků a slunce v zádech!10 b.

Petr.VF
Petr.VF napsal 25.03.11 v 06:11

Hodně mašině sluší jednosedadlová úprava s decentním nosičem.
Mě by se něco takového taky líbilo, ale přítelkyně chce jezdit se mnou, takže mám smůlu
10b

Heršpitz
Heršpitz napsal 30.04.10 v 15:35

Fakt luxusně vymazlenej kousek. Moc pěkný, jasná desítka. S touhle mášou se můžeš kochat jak za jízdy, tak vedle ní na parkovišti. EDobrá volba, tak ať dělá jen radost

bambuss
bambuss napsal 09.09.09 v 20:25

Nice! Přesně stejnej pocit jsem taky zažil. Otec si tohohle Maraudera pořídil loni a když jsem na to sednul, zvyklej z třiapůly, byla to celkem brutalita

STYX1
STYX1 napsal 02.07.09 v 22:16