Yuki Tine 125 (2007)

Vlastník Rytir91
Vloženo 12.7.2008
Aktualizováno 16.5.2011

Motorka co hezky vypadá, celkem dobře jezdí, je pohodlná. Pár chybek na ní člověk najde. Zatím mám 5890 km (15.7.2008) najetých a žádnej problém.

Je to nádherná mašinka, ke které když se člověk chová hezky a nedává tomu žrát asfalt tak je spokojenej. Nejlepší maximální rychlost s ní je tak 70-80 km/h to se nepřehřívá a nejdou od motoru vibrace. Jelikož ji mám novou a jezdím na garančky tak nemám žádnej problém. Teda až na řatez, toho jsem šponoval tak 6-8 až už nebylo kam :D tak ten jsem si koupil novej. Spotřeba je zhruba (podle terénu a toho s kým jedu) 2.8-3.2l na 100km. Jediné co ji vyčítám je zadní brzda, na její velikost je akorát tak na dobržďování, kotouč to dává jako jo... ale pokud je potřeba co nejrychlejc zastavit tak zadní moc nepomůže. Po 12 000 kilometrech odchází obě pneu, přední brzdové destičky a sem tam po těch 2 rokách kde neni normálně vidět a člověk tam koukne jen za čas tak i rez ale jen v malém množství. Jinak dporučuju před jízdou zahřát jinak to stojí pak celá jízda za prd. Nevim jak to ale když se vyjede se studenou tak nejede tak rychle...

PS: Omlouvám se za chybky a nespisovnou češtinu :)

deadchopper
deadchopper napsal 09.03.12 v 08:14

Pěkný stroj dobře mazat a jezdit

MimoCZ
MimoCZ napsal 16.05.11 v 14:49

Každá motorka by se měla před jízdou zahřát. Zvláště těm vzduchem chlazeným to trochu trvá no a zadní brzda se nepoužívá. Jinak na čínu vypadá docela pěkně. Zajímalo by mě, zdali je poznat rozdíl se značkovou. Třeba takové Virago 125. Jinak přeju hodně šťastných km.

Devil999
Devil999 napsal 01.12.08 v 19:11

zdarec heel ja si na yuki vubec nstezuju mam 8 tisic najeto a bez problemu hold servis je kreten kdyz ti tohle zavinil ale ja s ni nemam zadne problemy s tou moji tak at jezdi co nejdrive:) jinak pekna:)

KnightRaider
KnightRaider napsal 22.08.08 v 16:11

moc pěkná motka, kámoš ju má taky