Kawasaki ZXR 750 (1992)

Vlastník Ričina
Vloženo 4.5.2008
Aktualizováno 8.8.2009

Koupil jsem ji v neděli 4.5.2008, mám z ní velký respekt. Je to hodně silná a krásná mašina, opravdový superbike, ale myslím že si na ni brzo zvyknu.

Babeta

MZ 150

Aprilia AF1 Futura

a teď tohle.

Kawasaki je skvělá, opravdový superbike, který ani po letech neztratil svou dravost a své charisma. Je to můj splněný sen, pravá hadicová legenda z okruhu. Jedná se o vývozní model do USA, proto origo černý rám a neomezovaná verze oproti těm co šli přes Německo. Má Kawa ode mě dostala laďák, miniblinkry, racing plexi, komplet stupačky, potah sedel a lak podle mého gusta, závažíčka, rukojeti a mnoho dalších doplňků. Teď ještě dostane novou řetězovku s modrým řetězem. ZXR je fakt kultovní mašina, která mě učí stále nové a nové dovednosti, protože s touto motorkou se rozhodně nudit nebudete. I na svá léta ještě umí dokázat že kdysi jezdila SBK. Podvozek i motor je naladěn na hodně sportovní jízdu, očemž svědčí i posaz na ní, moderní motorky proti ní vypadají jako hračky. Hydraulická spojka je opravdová lahůdka, stejně jako motorové díly z magnesia. S touto motorkou jsem se opravdu sžil a můžu ji jen doporučit, ovšem zkušenějším jezdcům, protože tahle raketa už nikomu nic neodpouští.

Srazy:

O.X.H. napsal 21.05.12 v 08:57

Povedená! 10 b

BadRX
BadRX napsal 28.02.12 v 08:18

Nadherna masina! Fakt superbajk!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:15

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

smartin1
smartin1 napsal 08.12.11 v 09:54

Paráda 10b jasnejch LET THE GOOD TIMES ROLL!!!

Gabuška
Gabuška napsal 08.09.10 v 11:01