MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník MejraETZ
Vloženo 30.4.2008
Aktualizováno 17.9.2009

MZ 150 ETZ, stříbrná, najeto při koupi 5000km, nyní 7000km. Digitální tachometr, kufr givi, boční stojan. Spotřeba 3,5 litru

Tuhle motorku jsem sehnal od kamaráda, kterému se válela v garáži. Jako začínající motorkář, který sedlal jen jawu 21 sport to jsem si řekl, že tohle na vyježdění bude dostačující. MZ má příjemný zvuk a solidní zátah v nízkých otáčkách. Samozřejmě do kopců, ještě k tomu pokud jezdíte ve dvou, to neni nic moc, ale stačí to. Náhradní díly se na to pořád dají ještě sehnat a pokud se něco rozbije, tak si na tom udělá každý skoro všechno sám.

Maximální rychlost mam někde okolo 110km. ale to se mi povedlo jen z mírného kopečka, jinak na rovině jedu tak okolo těch 95km/hod. Pokud jedu normálně a spíš se kocham, tak jedu za 3 - 3,5 litru na sto km.

MZ ať už 150 nebo 250 bych doporučil každému, kdo shání levnější motorku, také je vhodná do města.

Nevýhody: neberu to celkově jen popisuju tu svou, nelíbí se mi vybrace na volnoběh v otáčkách okolo 1500 ot/min, to se třesu celej.

Jinak opravdu nemam žádný jiný problém, snad jen kdyby bylo ještě el. startování, ale to už sem asi trochu jinde.

MejraETZ
MejraETZ napsal 27.01.13 v 09:16

Ahoj už jí nemám, ale měl jsem nášivku MZ - world. Byla to dobrá mašina

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:57 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

Jerry46
Jerry46 napsal 21.01.10 v 14:52

Ahoj pěkná Mz vidím že nejsem jediný co si na ni davá záležet

H4N2
H4N2 napsal 09.07.09 v 17:15

mas ji moc peknou ,stribrna mmmm ,a ten skok brutus

hejsek
hejsek napsal 22.05.08 v 22:13

pěkná a ten skok,to musela jít vidle nadoraz lol