Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník Arctic
Vloženo 21.4.2008
Aktualizováno 2.6.2013

Je to moje první silná motorka, je uškrcená na 25kw, ale přesto má fajn zátah. Zatím na ní ale nemůžu, papíry budu mít až v květnu. Ale už jsem hrozně natěšenej až se na ní budu prohánět.

První dojmy - v 18letech paráda stroj :-)

15.5.08 - Takže tento den jsem udělal zkoušky a komisař mi zdělil, že vše v pořádku a můžu žádat o papíry. Teď se jen psychicky vyrovnat s pomalostí Českých úřadů a můžu se jít prohánět a sbírat zkušenosti. ( do 14 dnů už jezdím )

25.5.08 - Papíry jsou v kapse- jupííí

27.7. - 3.8.08 - Dovolená na Slovensku - najeli jsme něco kolem 2500km. Holka mě ani jednou nezklamala. Ale já sem jí udělal škrábance na pravý straně, protože sem ji položil ve slovenskejch zatáčkách na Babě.

7.8. 08 - začínám se učit jezdit po zadním

12.8. 08 - jízda po zadním už mi nedělá problém a hlavně mě to mega baví Ale stále mám ještě co pilovat.uvidíme jaký zkušenosti budou dál.

6.9. 08 -absolvovali jsme spolu naše první sprinty Třebešovskou třístovku a zjistil že musím víc trénovat starty :) 22 místo z 38. nej čas 7,686 na 200m

4.10.08 - poprvé jízda se spolujezdkyní po zadním.. docela to šlo..:)neztratil jsem ani spolujezdkyni, ani motorku

?.?.09 - výměna oleje,nasypal sem tam Motorex a uvidíme jak bude mazat.

- začátek sezóny,pro nás oba (datum si nepamatuju,sice ho mám napsanej na nálepce pod sedlem ještě s ujetejma kilometrama,ale teď se mi tam vážně nechce chodit )
?.?.09 - zase sezóna pryč..uteklo to..a ukončení sezóny proběhlo tím,že mojí Kávě upadl držák stupačky..

10.3.10 - využil sem pěknýho počáska a našrouboval sem novej držák stupačky a rozehřál sem motorce trubky po zimě byla dost zatuhlá...ale ještě sem jí neprojel..mám sádru na ruce..

BadRX
BadRX napsal 20.03.12 v 08:15

Pekna Kawa v netuctovych barvach!

Jindra.M
Jindra.M napsal 22.01.11 v 17:16

suzuki.gsxr
suzuki.gsxr napsal 05.09.09 v 22:00

Hezoučká nemám slouv Tak at slouží

Jacek_18
Jacek_18 napsal 02.08.09 v 08:24

Když vylezu na střechu tak na Tebe možná i uvidím . Pěkná moc pěkná máš to za desítku tak doufáme že se někdy setkáme .

Vlček
Vlček napsal 20.05.09 v 09:14

Zdravím lechce netradiční barvy které sluší , tak jen ty nejhezčí žážitky na cestách přeje Vlček! 10b