Honda CR 250 (2002)

Vlastník miro146
Vloženo 10.4.2008
Aktualizováno 15.9.2008

Moja nova motorka, mam ju kratko ale jednoznacne mozem povedat ze je to ostra mrska, ktora nepozna zabran , dodat jej dusok benzinu a vytaha z vas aj tu poslednu energiu ktora sa vam zvysila..

dosial som snou zazil vela skvelych zazitkov, obrovske navaly adrenalinu, ktory ma naplnal radostou a odputaval od reality ktora s mojim poskodenym (teraz uz zgeneralkovanym kolenom) nieje vobec ruzova , ale pomaly sa dostavam do normalu...
chcel by som snou konecne skusit aj nejaky zavod, najprv by vsak bolo potrebne poriesit nejake ortezy :)
.. motorka taha ako drak uz od spodu a vrch je uplne ze bomba , oproti kawe je to uz ine povozenie ,tlmice su cukrikove taktiez aj chovanie motora , predny drapak mam ako novy ktovie preco :DDD

herbelife
herbelife napsal 08.03.12 v 11:11

super vykona pilka moc pěkná

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 23.09.08 v 12:36

Tak jsem byl tuto neděli na závodech a mám co dělat s tou 250... Alee jede se mi na tom značně lépe jako na 125, do těch kopců to táhne téměř na jakýkoli kvalt a když tomu pořádně dám, tak to aspoŇ stojí za to
Na 125 jsem jezdil s větší jistotou a dával ji víc na prdel, ale tu 250 zatím tolik netrápím, ještě bude chvíli trvat, než se do toho dostanu, ale určitě super stroj
Tak ať jezdí dváca

miro146
miro146 napsal 24.08.08 v 13:50

edy ja uz mam cr 125 06 a som ovela ovela spokojnejsi ,
na 250tku som este nevyzrel lol , na 125 som rychlejsi , zatial ju tu nemam , casom pridam

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 23.08.08 v 22:28

Tak už mám CR 250, rok 2001 a jede to fakt super... Jsem spokojen, sice to táhne celkem dost, ale to se podá...
Posiluju každej den tak doufám, že si zvyknu a bude z toho koupat pěkný výsledek

miro146
miro146 napsal 22.06.08 v 22:00