Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník MarcusGSX
Vloženo 16.3.2008
Aktualizováno 16.3.2008

Vysněná mašina, splněný sen. Nejenom výbušná, dravá a silná, ale i krásná. A pak, že IQ se nemůže snoubit s krásou...

Jezdím od svých 17 let. Začal jsem na Simson S50, který mám a dobře slouží dodnes. Posléze přes kdejakou Jawu až k v roce 06 zakoupené Jawě 350/640, kterou jsem si ponechal do dnešních dnů. Jsem patriot a kousek místa v srdci Jawa mít vždy bude. Krátká intermetzo doplňují Honda Hornet 600, pak 900. Na začátku roku, resp. 13.2. jsem si pořídil novou Suzuki GSX 1400.

Už na Jawách jsem objevil kouzlo dálkových cest do neznáma. Dnes mám ideální stroj se kterým se dá realizovat jakákoli cesta. Budu pokračovat dále a déle, kam to jen půjde.

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 21:17 10b.

Je to kus krásné motorky

Metud
Metud napsal 26.06.09 v 15:58

RESPECT! klasická motorka pro pravé chlapy motorkaře
jestli se dožiju důchodu, tak to bude moje volba na dožití.

Cauris
Cauris napsal 11.02.09 v 00:13

tak tato motka je muj sen zamě 10b. parada

vaco
vaco napsal 31.03.08 v 23:00

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Hoonzaa
Hoonzaa napsal 22.03.08 v 09:45

Ahoj, i já mám Suzu od února a jsem šťastný, že jsem sehnal jeden z posledních kousků. Také mám dvě Jawy a co se týká veteránů tak jsem Jawa patriot, ale přeci jen na dnešní ježdění je moderní motorka lepší. Navíc GSX je stále ještě motorka a ne kosmické vznášedlo jako některé novinky. Hodně šťastných kilometrů a možná někdy někde ahoj.