MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Reski
Vloženo 3.3.2008
Aktualizováno 9.8.2009

Tak a je prodaná, brázdí Trutnov...
...Dnes jsem si ji koupil :) tak snad budu s ni spokojen jako hodne lidicek tady ;) potrebuje dat trosku do cajku a hlavne roztocit motor bo dlouho nejezdila a nadrz i baterka byly "fatal empty" :D r

Uz je to teda nejaka chvile co ji mam a vzhledem k (ne)provedenym pracem jsem teda spokojenej az na pudu ;) musim jeste doladit predni brzdu (asi pretesnit) a provest uz zakladni udrzbu... kupodivu kdyz jsem to dotlacil z bazaru, nalil beno, nabil baterku jednou naslapl a ozila... cumel jsem jako blazen ... doted jezdim :D

srsenmaik
srsenmaik napsal 10.01.12 v 10:18

ahoj jsme motorkářská komunita sdružující motorkáře z celé republiky jsme na facebooku pod názvem wild horsees pokud chceš tak se k nám můžeš přidat pořádáme vyjížďky, sezení s policisty kvůli novelám v zákonech 2x za sezonu pořádáme párty a mnoho a mnoho dalšího na motorce a jejím stáří a obsahu nezáleží

Reski
Reski napsal 08.03.08 v 06:45

2MIK-LBC: mno zatim ji chci hlavne zprovoznit a mazelni nastoupi po sezone ale uvidime, treba driv to kolinko doufam aspon trochu rozlestim a to zadni svetlo... mno zrejme puvodni majitel jak zkratil zadni blatnik tak zjistil ze se mu tam nevleze spz (aby byla teda jeste chranena blatnikem) mno tak se zvedlo svetlo taky moznost jo nejake ty shopy na netu uz znam, ale nebranim se novym a novym a novym

MIK-LBC
MIK-LBC napsal 07.03.08 v 10:27

Samolepky, štěteček, nový gumy na stupačky, kolínko výfuku, zrcátka a zase bude jako nová (asi už víš kde vše nakoupit?). Jen to zadní světlo je tam daný prasecky ... koupil bych novej blatník a dal do původního stavu. Tak ať holka slouží ...

Reski
Reski napsal 06.03.08 v 09:19

2fantommz:díky
2Ráďouš: díky moc za radu, píšu za uši

včera jsem teda stříbrného miláčka převážel do "detašované dílny" -2 stupně, 21 hod... ideal kombinace lol snad to ještě neodstůňu

Ráďouš
Ráďouš napsal 05.03.08 v 21:26

jestli budeš někdy sundávat zadí kolo, tak dej bacha je tam půlená hřídel, tak at nerozmlátiš celej závit jinak hodně kilometrů