Yamaha FZR 1000 (1988)

Vlastník kimekime
Vloženo 20.2.2008
Aktualizováno 22.8.2010

Není to žádná krasavice ale tahle babička mi stačí. Na jedničku dá 100,1958159518km/hod ať ležim,či sedim jak kořen a vítr může foukat kam chce a není problém jet i do kopce touhle rychlostí :D

Dá se říct,že je spolehlivá oproti mým krumplikům co jsem měl před tím. Jen ložiska se vyměnily v zadním kole,což už se nedalo vydržet ten rachot a při klopení do zatáčky to bylo o hubu. Zkušenost je taková,že jí nesmim nikomu půjčovat.Každej tvrdí jak na tom umí,že řídil R1 a přitom tenhle tank nikdo neumí rozjet. Přestavba na STREET jen tak na bai oko. Sundaný kapoty a dana ufo maska. Příprava na lak. Je to velice vhodný pro začátečníky. Necelých 140koní se dá snadno ukočírovat,není žádnej zázrak. Na 1rychlostní stupeň dá 100km/h,na 2. dá 160km/h a na 3.když se začala rozjíždět při 200km/h tak helma jaksi nevydržela. Začína se probírat při 6000ot/min a docela slušně mě usadí do sedla. Spotřeba je tak 6litříků když jí šimrám plyn a i přesto jsem rychlejší než ostatní.Jinak zvládne taky 10litrů. Já za ní moc netahám,nechci si kupovat každej víkend gumy,řetězovku a na benál taky moc není. Olej nepapa vůbec,což mi dělá radost. A motor je dobře utěsněnej,takže je suchej. Jinak je celkem dost těžká,ale jde jen o zvyk. Je to motorka nižší cenový kategorie s uspokojivýma jízdníma vlastnostma. Za tu mojí mašinu dám ruku do ohně.
Jestli si jí chceš pořídit,tak vřele doporučuju.

Ochmin-JawaDub
Ochmin-JawaDub napsal 12.03.08 v 14:33

Jo ňákej zvuk od dílen sem slyšel ale netušil sem že seš to ty. Už abych měl taky něco normálního.

Ochmin-JawaDub
Ochmin-JawaDub napsal 02.03.08 v 18:40

Zdar chlape tak seš tady taky. Měl by si zase přijet na tom tvým žihadle do školy a párkrát to vytočit pod oknama
Ať lítá.

kimekime
kimekime napsal 21.02.08 v 21:25

Jen si kecej když tě to baví....

P.I.C.A
P.I.C.A napsal 21.02.08 v 18:47

Jen tak mimochodem MICOŠ nema sestikilo ale ctyrkilo ....mozna to tam ma spatne napsany ale v popisu uz je neco jinyho. Si myslis, ze ja sem si jako 18-ti letej nemusel vydelat na vlastni motorku? Ale ne nebudu se hadat, nema to cenu preciz. . At to jezdi

kimekime
kimekime napsal 21.02.08 v 16:53

Díky chlapy,oni mě nemůžou nasrat. Když by jim bylo 18 jako mě,našetřily by na motorku z peněz ze svačin co dostávám do školy a až budou mít přes 140koní,tak pak by mě mohly urazit,ale do tý doby ne.
Fer:XJR je pěkný,ale na mě příliž drahý :D ale jinak ta R1...tu vidim jako budoucnost.
CryingDragon:Koukám na tvýho žluťase...pěkná mašina. Já jsem spíš chopperovej typ než silnice. Jenže chopper je na mě moc drahej,proto mám starou silnici. Musim počkat až budu chodit do práce,pak si určo koupim choppera. Představa je aby měla široký zadní kolo a dlouhý vidlice. Jinak kdybych měl tvojí mašinu,tak ,,seru,, blahem. Chlapy,přeju hodně štěstí na douch kolech