Jawa 350/639 (1992)

Vlastník hospodskej
Vloženo 20.10.2003
Aktualizováno 16.2.2008

Kompletní přestavba. Jiná nádrž(rozdvojená, 2kohouty), rolka, třásně, sedlo, .......a mnoho dalších. Další viz foto.

Cesty: Po celé ČR, ale hlavně Český Ráj.

Další info: vysněné moto? Introš 1400 nebo JAWA 500 OHC. Kdyby jste někdo měli tu JAWU, tak se ozvěte a určitě se dohodnem.

Reportáž: Ahoj všichni.Je 12.1.2004 a já jsem dal na opískování všechny viditelný díly krom rámu,takže plameny už nebudou.Teda v uvozovkách nebudou.Chtěl bych tmavěmodrou metlu a na ni jen o něco málo světlejší modrý Airbrush plamenů.Taky sem si koupil zkosený brašny, takže uvidíme jak se to sladí.Mějte se a hodněkilometrů bez nehod!

Opět vás všechny zdravim.

Je 1.4.2004 a dal jsem to vykytovat,nastříkat a prdnou mi tam airbrush.Ještě musim ušetřit na přepáčko a ''T'¨řidítka a bude to super.Zatim se mějte.Budu průběžně informovat. Hans.

Je 13.4.2004 Tčka už se dělaj

Je 19.4.2004 Mám vyleštěné kryty převodovky. Do ZRCADLOVÉHO lesku!!!

Je 3.5.2004 a objednal jsem dnes zrcátka LOW RIDER od highwaye za 1400,- konto se mi tenčí, ale vyjde to jen tak tak! Koncem května mi mají přijít a budou už taky nalakované ty díly.

Je 17.5.2004 Tak tacháč už mám. Je neuvěřitelný, že něco tak malýho může bejt tak drahý. Má průměr 5cm, ale je skvělej. Tři kontrolky (neutrál, dálkový, směrovky) zatim čau. Hans.

Je 18.5.2004 Tak díly by prý měly bejt o víkendu, tak to pak secvakám a uvidí se. Zatim. Hans

Je 24.5.2004 Dneska mi přišly zrcátka. Zatím tam nejdou, stejně jako tacháč, ale to se podá.

Je 8.6.2004 Tak motorka je už složená, pojízdná, řidítka Jsou Tčka 120cm široký(k mému podivu pohodlný), je to pěknej bublák. Ještě udělám technickou a zaplatim povinný ručení a přepis barvy. Trvalo to, ale je to hotový a je to super. Fotky dodám co nejdřív to půjde. Mějte se a případný dotazy směrujte na mě.

P.S.: Kdyby jste někdo z vás chtěl lak (BARVA PPG), airbrush atd. za super prachy, tak mě klidně cinkněte. Znám jednoho člověka, kterej je na tohle machr. Koneckonců uvidíte z fotek.

Tak čau a přeju všem hodně kilometrů bez nehod.

MOTOCYKL JE NA PRODEJ, dotazy na hospodskej@centrum.cz nebo mbl. 607578305

hospodskej napsal 16.02.08 v 16:58

MOTO NA PRODEJ

hospodskej
hospodskej napsal 06.12.05 v 21:32

Možná prodám. Nejvyšší nabídce. Když to bude výhodbý.

MÁRTYpičo
MÁRTYpičo napsal 01.11.05 v 12:38

Cěst,tak to je hlína......