Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník jirin.sv
Vloženo 11.2.2008
Aktualizováno 15.1.2012

Vloženo: 26.02.2011, Uskutečněno: 26.02.2011, Stav tachometru: 39976 km, Zhlédnuto: 23x

Konečně sem dávám fotky z lakování a opravy nádrže. Stejně jako u kola lakování prováděl OsirisKomplex3M. Pro ty, co jeho práci neznají, určitě koukněte na jeho stránky – má tam ukázky toho, co dělá a odvádí opravdu prvotřídní práci. Díly už mám hotové přes měsíc (odesílal jsem je ještě před Vánocemi), ale lak jsem si schovával jako třešničku na dort .

Před tím, než jsem díly nechával lakovat jsem dlouho špekuloval, jak lak udělat a jakou barvu zvolit. Chtěl jsem se držet modré, ale původní odstín YC2 se mi zas tak moc nelíbil, stačí se podívat na nějaký SV sraz a YC2 je tam více jak půlka. Proto jsem pátral po alternativě a nejvíce mi do oka padla barva YKY, kterou SV mělo v roce 2007, jinak se také vyskytla na GSX-R 2007-08, Stromcích, Banditech také kolem roku 2007. Je to perleťová barva, která zvláště na sluníčku vypadá úžasně.

Při výběru odstínu jsem také uvažoval o variantě SV 650S K9, která měla bílé proužky, ale styl laku byl dělám vyloženě pro eSko (proužky se sbíhají na čumáku) a na eNku by vypadal dost blbě. Tak jsem bílé pastelové proužky nechal nastříkat jednoduše rovnoběžné po celé délce motorky (přední blatník, nádrž, plast za zadním sedlem). Výsledný lak vypadá na slunku opravdu luxusně a kontrast mezi tmavě modrou a bílou je opravdu velmi výrazný .

Do fotek přidávám i fotografie od Osirise z opravy nádrže. Je zde vidět způsob jak nádrže vytahuje a rovná, aby je nebylo potřeba nějak intenzivně tmelit. Někteří lakýrníci totiž jen tmelí a to při hlubších promáčklinách, jako jsem měl já na pravé straně motorky, není moc vhodné...

73martin (0) napsal 28.05.2011 v 10:36

Vidlice se fakt povedla super

Delta (6) napsal 01.03.2011 v 15:46

pěkná práce!!!

• Tuníme brzdy po druhé – monoblok třmeny z R6

Vzhledem k tomu, že už na SV mám zlatá Tokica z GSX-R 600/750 K4/K5, tak by se dalo říct, že už na nich není moc co zlepšovat. Proti sérii brzdí opravdu nesrovnatelně, ale pořád to ještě není úplně to, co bych si předsta

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.05.2011
    Uskutečněno: 27.05.2011
  • Trocha tuzingu nikdy neškodí – čiré blinkry + páčky „al

Na GSV ještě chybělo pár drobností, které pomohly spíše vzhledové stránce věci. Od samého začátku se mi líbily blinkry, jako mají modely 2008 a výše – čiré sklíčka + oranžové žárovky. Sklíčka jsou z Británie od firmy Hi-

Vloženo: 13.03.2011
    Uskutečněno: 13.03.2011
  • Brzdy a postupné dokončování

Jedna z posledních věcí, co byla potřeba dokončit jsou brzdy. Jak jsem psal, hadice jsem si nechal vyrobit v PPTuningu. Hadice vznikly zkřížením hadic SV a GSX-R. Vedení jsem chtěl zachovat standardní – tzn. pumpa, pravý

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.03.2011