ČZ 250 (2008)

Vlastník Peter_CZ
Vloženo 10.2.2008
Aktualizováno 10.2.2008

Rám ČZ 250/513 + motor z jawy 250/559.Nutno zpasovat, Rám přeřezaný (motor z panelky větší), nové úchyty, upravený výfuk, na zakázku dělané řetezové kolečko (střed jawa), rozteč zubů ČZ motokros.

Zatím čekám na převoz na chatu a tam bude první velké testování, jinak co jsem zkoušel na ulici, motorka táhne pěkně, dobře zpřevodovaná, zapalování z pionýra, chytá na našlápnutí, proběhlo mnoho úprav, mnoho strávených hodin. Chtěl jsem motorku na výkendové ježdění na chalupu, ale nechtěl jsem, aby to extrémně žralo, aby se motor pořád opravoval (jak to u krosek bývá). Ale lákalo mě dobré pérování atd. Výsledek posuďte sami:)

Peter_CZ
Peter_CZ napsal 13.09.12 v 23:11

Hele nevim, nejak na to nespecham, mam ji na chalupe, ani jsem nedaval zadne inzeraty jeste... mel bys zajem?

---------------
--------------- napsal 09.09.12 v 19:46

Za kolik ji budeš prodávat?

---------------
--------------- napsal 06.08.12 v 10:11

Peter_CZ
Peter_CZ napsal 20.05.12 v 19:50

to klik: jsem asi po roce a pul prihlaseny, takze omluva za velmi bleskurychloi odpoved:) Musel jsem prerezat a vyvarit ram, aby se tam ten motor vesel, i po dvou nebo trech letech co jsem to delal, tak plne v poradku, ram drzi, motor taky... ale budu ji prodavat, koupil jsem japonce:)

boek
boek napsal 29.09.10 v 18:48

Pěkná mašinka, ať se vydaří testování i víkendové ježdění. Tohle je přesně moje krevní skupina