Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník aklenot
Vloženo 9.2.2008
Aktualizováno 13.3.2010

Vyborna motorka na nauceni v 16 letech.

Nyni jezdi u Berouna

Tak Yuki uz mam rok a pul a mame spolu najeto pres 15 tisic km. Navstivili jsme Rakousko, Nemecko ale i Polsko. Za jeden den jsem na ni nejvic ujel 650km a jeste bych si par km klidne dal

Motorka ma sve mouchy, ale rozhodne to neni takovy kram jako tady vsichni pisou. Trocha pece a je to pohodovej stroj Za dobu co ji mam jsem na ni neopravoval nic zavazneho, temer nic - samozrejme pravidelne olej, serizovani ventilu tot vse

Nedavno jsme navstivili zavodni okruh v Sosnove, tam bylo znat ze ma slabsi vykon, ale i tak jsme se tam vydovadeli Zadni sirsi pneumatika me podrzela a neklouzla coz je faj. Na leve strane jsem jezdil hranu pneumatiky, kterou se mi v provozu nikdy nepodarilo jezdit. Pneumatika na leve strane zacala lehce zmolkovat, me slidry na bote jsou lehce obrouseny. Sosnova je paradni okruh, kde se kazdy nauci jezdit idealni stopu, temer bych rekl ze tento okruh je idealni pro 125tky

Zaverem muzu rict, ze tato motorka mi dala slusny zaklad. Investice do motorky minimalni - pneu, retezovka jako na kazde motorce. Se spotrebou min 2,2l/100km, max 2,8l/100km jsem velmi spokojen, na silnejsi uz to tak nebude. Vibrace na teto motorce nejsou tak velke, po par set km to ani nepocitite a zvyknete si na to

Pro ty co se teprve rozmysleji myslim, ze Yukina bude idealni motorka za nizkou cenu, nizkou spotrebou a dily jsou takze za par korun, takze jdete do ni!!

Spotreba:

• - kufr Kappa

Žemle
Žemle napsal 29.07.16 v 20:36

Žemle
Žemle napsal 29.07.16 v 20:35 10b.

Puyol95
Puyol95 napsal 02.10.11 v 22:18

skvělé moto ta yuki koupil jsem si ji teprve nedvno ale měl bych dotaz prej že při tom vybrování praskají žárovky mám ji teprve týden a už sem to musel měnit :)

Placa
Placa napsal 18.03.11 v 21:06

Davám 10b za motku Měl jsem ji taky a taky jsem byl nadmíru spokojený, prostě super stroj na začátek Tak ať to ,,lítá" a přeji hodně km bez nehod

-LOTR-
-LOTR- napsal 06.08.09 v 23:34