Yuki Sport 125 (2002)

Vlastník DěckoCZ
Vloženo 11.7.2010
Aktualizováno 11.7.2010

tak todle sem kópil od jedné mařky z olomóca za peníze co jsem vydělal ani nechtějté vědět jak omgf

tož ke stroju je to fajnej bajk jako když jsem to kópil tak jedu dom jako ke mě dom samozřejmě tak si to tak štráduju po cestě říkám si furt dokola do prdelky jalové to je strojovna jak sviň. Jedu jako po cestě a najednou zatáčka jo tak to tak naklopím jo a najednou nefím ani jakožto jo ale zahodil jsem to jak nějakej slístejk jako fajne pohoda jenom to sklózlo jo jako.Tak to svednu a jedu dál pak jako prdel jo jedu a najednóó to dojelo tak si řikám ku.. pi.. co do pi.. k sakru je. Slezu obejdu stroj a nic otevřu tu pixlu jak se do ní leje pohoná hmota a prázdno tak to dotlačím k pumpě jo nasaju tam béňo a jedu jak nofear dál jo. pak přijedu do baráku bajku skovám do parkhausu a du na jídlo bo sem měl hlad jak čtyři vlci. a TED k bajku je to standartni no už ne standartní teĎ upravenej už jak sviň bajk jako ale tak strojovna je z dálnýho východu jo až z číny jako, ale tak jako je to fajné tak se dělá všechno od kapesníčků na smrkání až po hondu jo. Má to motor nějakej slitinovej. Válec to má jenom jeden černej ze tří částí obsah válca to má 124ccm jo. Výkon to má 7,2Kw prej při 7200otáčkách takže hukot jak sviňa. Dycky jsem chtěl liťáky a konečně mám pocit dobrej jak cip valit na bajku s liťákama za tím se otočí každej voe. :D Gumy jako pneumatiky jak chcete tam mám vyrobený v česku jako spíš na moravě ve zlíně v mitasu fajný gumy za víc než solidní peníz pro socku jako jsem já :D jako lováču moc nemám vobčas brigoša jinak hovno a škola://. ráfky to má 18 pálců nevím komu by se to chtělo počítak každej má palec omg jinak dlóhej bože ://. natřel jsem to na modro bo dělám solidní lakovnicko fachu tak se tak učím farbit tak kabát to má ode mě ogiro modrá jo. nafaká mě tachometr ale natočený tam je 65238 což je dost ale zase to bylo levný. má to dva budíky jeden ukazuje rychlost ale ten nejede a druhej otáčky a ten taky nejel ale už fachá dobře je to solidní ono mě to ukááže aji co mám za rychlost jako bud 1 nebo 2 čii 3 aji 4 to ukáže a dokonce to má 5ku a ještě takovou rychlost kdy to nejede svítí tam N. jinak rám to má kovovej z trubek natřenejch barvou jako dal sem tachas s kola a jede to 120 jak víno dycky předjedu nějakou silnější mašinu tak si řeknu vole seš dobrej ale jako mám tam českou svíčku brist racingovou takže kvalita žádný šitský ngk ten šit od jablek už nechcu aji do traktóra. jinak je to 4takt takže to méchá benzin se vzduchem v karburátoru tenje značkovej walbro jako takže bacha. na sedadlu jsou dvě místa, ale v pohodě jsme se tam vlezli čtyři s kámošama když jsme jeli na kópák ale byl to drahej kópák když nas drapli poldi :( :/ ale byli to fakt hodně v pohodě policajti takže to nakones dopadlo solidně :D. co dál no má to vepředu bílí světlo vzadu červený, dvě brzdy vepředu a vzadu, 4ři stupačky , a blinkry a různy kontrolky atd a ještě teploměr motoru. Jako děsně moc se mě líbí bajk od němců to bmw hp2 ale jako sem chdej student jinak řečeno socka tak na to nemám prachy jako chtěl bych to ale nemám na to fakt ne tak jsem si předělal yukinu na hp2 china turbo sport :"!D no jako předjedu s tím aji auta, traktora, náklaďáky, cyklisty a druhy bajkerya jedno když jsem jel horyzontálně přímkově po cestě tak navrchu v nebi letělo letadlo aji amérskej bojínk tak sem zatáhl na říídítko a ujel jsem mu po cestě. jinak jsem si koupil novó sadu ty ozuubený kola a ten spojovací galův řetěz 428 114 kusů článků namontoval sem to a je to. ještě chcu dat próžky na ráfky a blikací ventylky préé to přidá koně a já dycky chtěl koně ale mama říkala že koně smrděj tak nic no :/ na nádrži mám ještě takovou síťku jako na zavazadla já tam dycky dám cigárka zapík a jedu si jak král voe..,. jako sem rád že toho bajka mám fakt už nejezdím jak kokod MHT takže luxus jak sviňa. zatím děcka zdar jo

Pablo_U
Pablo_U napsal 17.08.21 v 10:37 10b.

Betelné...

sidar
sidar napsal 13.02.13 v 20:24 10b.

Špicové popis kemo, lochčil sem se, jak vylítlé ze šaškecu. Máš to za jasnó desítku a dílec za zlepšení nálkady

Snyll
Snyll napsal 01.03.11 v 09:25

čoveče, sem to jen tak prolít vočima a myslel sem, že to je myšlený úplně vážně :D Už sem si řikal, co to je za dementa :D jinak super

GuliR6
GuliR6 napsal 07.12.10 v 18:58

Tvl dobrej popis, 10b :D:D

DanFunSun
DanFunSun napsal 06.11.10 v 10:02

zvolil bych jinej odstín té modré... jinak supr